Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan osztálytársatok/munk...

Van olyan osztálytársatok/munkatársatok nektek is, akit nem kedveltek, mert néha volt hogy beszólogatott, bunkó volt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egy
2022. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%

Én inkább akkor kapok lábrázást ha az egyik iskolai védőnőmre gondolok vissza. Amikor megtudta, hogy anorexiás voltam abban az időben, akkor konkrétan élni sem hagyott.


Egyrészt túlféltett, ami már nem a kedves hanem az irritáló kategóriába tartozott, ráadásul mindig alkalmatlan időkben tette, pl akkor vitt méreckedni, amikor épp nem értem rá, mert a terembe rohantam, dogát írtam, fontos órán ültem.


Másrészt egy drámakirálynő volt.


Volt olyan hogy óráról századjára kikért engem méreckedésre. Én kimentem és megmondtam neki, hogy óra után elmegyek hozzá, de most hagyjon, mert szeretném végigülni az órát és a továbbiakban se kérjen ki óráról.


Visszamentem a terembe, leültem a helyemre, erre berobbant az ajtó és ott állt a védőnő és torkaszakadtából ordított velem, ogy én csak ne merjek vele ilyen stílusban beszélni és most azonnal menjek vele. Minden gyerek meg a tanár döbbenten nézett, nagyon kellemetlenül éreztem magamat.


Miután elmentem onnan, 15 évig nem hallottam róla. Aztán szóbahozták és egy olyan gyomorgörcsöm lett, ogy az hihetetlen.

2022. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinek nincs?!
2022. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg
2022. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!