Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kozepiskolai tanarok! Ilyen...

Kozepiskolai tanarok! Ilyen szituacioban mit gondoltok az adott diakrol?

Figyelt kérdés
Kozepiskola elso egy-ket eveben zarkozottabb volt es tulsulyos, de az evek elorehaladtaval egyre vekonyabb lett es mar kevesbe fordul magaba.
2022. máj. 29. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

A kamaszoknak a hormonjai miatt egyesek elhíznak, mások lefogynak, vannak akikkel ez nem esik meg egyik sem, a tanárok csak erre nem kapják fel a fejüket, már hozzászoktak.


Plusz a gyerek egy új környezetben lehet, hogy feszeng, nehezen oldódik fel, később nyitottabb lesz, ez sem új nekik.


Figyelj, én lefogytam valahol 2. és 3. gimi között egészségügyi gondok miatt. Előtte kicsit duci voltam, utána vékony lettem a normális tartományban. A kutyát nem érdekelte. Érettségire elhíztam, méghozzá durván. A kutyát sem érdekelte. Egy tanár se jött oda aggódva, hogy mi történt, miért híztam meg, egy tanár se veregetett vállba, hogy de csinos lettem vékonyanm Lexarták.

2022. máj. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Heti két-három órás tárgyat tanítok nyolc különböző osztályban, ami kb 240 gyereket jelent. Sokszor még a nevüket sem tudom megjegyezni. Ha valaki például más színűre festi a haját akkor azt hiszem, hogy új diák. A zárkózottabb gyereket talán észre se veszem. Megírja félévente a 4 dolgozatot és kész.

Én sajnos biztosan nem venném észre a változást az általad vázolt szituációban.


45F

2022. máj. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Örülnék neki.
2022. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ofőm volt az angoltanárom és beszélni kellett az újévi fogadalmakról és azt mondtam, hogy fogyni szeretnék, mert kissé ducinak érzem magam (72 kg voltam), 2 hónappal később odajött, hogy úgy látja sikerül betartanom (67-68 voltam akkor), pedig nem volt akkora az a fogyás, csak kicsit bővebb ruhák voltak rajtam aznap. Aztán fogytam még többet, de online suli alatt, így nem látta azt, amikor meg néha-néha találkozott az osztállyal, inkább az kötötte le, hogy "Úristen, végre itt van mindenki!", minthogy engem vagy más gyerekeket elemezzen ki, hogy híztunk, fogytunk, hajszínt váltottunk-e.
2022. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!