Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utáltak azért anno és...

Miért utáltak azért anno és még most is az osztálytársaim és majd nem az egész iskols mert félénk voltam?Mindennap vertek!

Figyelt kérdés
Annyira drasztikusan félénk vagyok még mindig is de ezért miért utáltak?Pedig kedves voltam velük és mindennap megvertek még volt olyan amikor egy lány is!Nem mondták hogy ezért utáltak de én biztosra tudtam hogy ezért még az ötös tanuló lányok is nem szerettek !Pl Én ezért nem utálnák meg senkit sőt megvígasztalnám!Én egy hívő Isten szerető fiú vagyok voltam és leszek én kívánom mindenkinek hogy boldog élete legyen még az ellenségeimnek is meg nektek kedves hozzászólók!Még adományozni is szeretek!
2022. jún. 6. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mert visszahúzódóbb vagy, valamilyen tulajdonságod nem tetszik nekik, külsőre nem vagy szimpatikus nekik, sebezhető, gyenge vagy.

Azok bántanak akiket ugyan úgy bántottak valamilyen formában, csak így adják ki magukból a feszültséget.

2022. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
52%

"Isten szerető fiú vagyok voltam és leszek"


Legközelebb imádkozz többet és akkor majd nem vernek hülyére. Ja, de :).

2022. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet a külső is azt elfelejtettem leírni ne haragudj!De fordított helyzetbe én nem csináltam volna ilyet hogy a gyengeség meg a külső miatt utálnám őket!De azért köszönöm a válaszod! :)
2022. jún. 7. 00:08
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Mit keres ez a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok témakörben?
2022. jún. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Második neked miért jó amit most leírtál?Örülj hogy te nem voltál ilyen helyzetbe!Nem tudom miért vagy velem ilyen szívtelen!
2022. jún. 7. 00:09
 6/16 A kérdező kommentje:
Véletlen rákapcsoltam de ez mindegy
2022. jún. 7. 00:10
 7/16 anonim válasza:
26%

#5


Amúgy istent megkérdezted már, mert szerintem pont isten akarta, hogy verjenek. Isten útjai ugyanis kifürkészhetetlenek.

2022. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, miért van ebben a témakörben?
2022. jún. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
lehet pont a vallás miatt :/
2022. jún. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Véletlen rányomtam!Nem értem miért kell ezt túl ragozni!Feltettem egy kérdést válaszoltatok rá!Èn ezt megköszönöm!Biztos nem sex kategóriába írom az ilyen kérdéseket!
2022. jún. 7. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!