Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van az osztályo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van az osztályomba egy lány akit mindenki megutált de én nem. És nekem nagyon tetszik. Még szerdán történt az egész, hogy összeveszett az osztállyal, és két napja már nem beszél vele egy fiú se.

Figyelt kérdés
Ha elkezdenék vele beszélgetni és mondjuk egy kicsit megvigasztalnám akkor talán lehetne valami? Vagy inkább én is a fiúk csapatában legyek akik utálják

2012. okt. 19. 20:38
 1/6 anonim válasza:
35%
Arany középút! Legyen hozzá pár kedves szavad, ha kell mindenképp segíts neki, de ettől függetlenül legyél a spanjaiddal :)) Ez szép cselekedet..
2012. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Aham. Tehát az a kérdés, hogy vállalod e a sajt érzéseidet, személyes véleményedet, vagy pedig beállsz a csordasorba a többi marhával mú-zni...


Miért kell nektek mindig egymást majmolni?

2012. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*saját érzéseidet
2012. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg összebékíteni a többiekkel
2012. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megakartam kérdezni ma hogy hogy van..de nem mertem. azt hittem elküld a p*csába. vagy a másik ok az hogy akkor a haverok kiközösítenek.
2012. okt. 19. 20:54
 6/6 tuzsu válasza:
Nem értem miért nem tudod felvállalni a saját érzéseidet?! Legyen már saját akaratod, ember! Ha oda akarsz menni hozzá, hát menj! HA meg elküld, az már az ő hibája lesz, te kezdeményeztél ás ez a lényeg. Amúgy, ha saját magadra hallgatsz és azt teszed amit te akarsz, nem pedig amit elvárnak tőled a későbbiekben "felnéznek rád", hisze te nem állsz be az idióták közé, akiknek nincs saját véleményük.
2012. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!