Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lesz tanévzáróünnepség....

Lesz tanévzáróünnepség. Kaphat könyvjutalmat aki nem kitűnő tanuló de bioszból dicséretes ötöst kapott?

Figyelt kérdés
Ő is keményen tanult csak ő bioszra többet tanult ezért más tárgyakból kicsit rosszabbak jegyei de bioszból ő a legjobb egész évfolyamban megjutalmazzák könyvvel vagy ajándékkal igazgatóék tanévzáróünnepségen?
2022. jún. 16. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg ra van szorolva egy nyomorult könyvre? Add neki a tiédet
2022. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a suli, tanáraid döntése igazából.


Nálunk sem csak a kitűnők kaptak. Gyakran kaptak azok is, akik versenyen értek el helyezést, illetve kiemelkedő közösségi munkájuk volt.

2022. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örüljön ha nem kap. A hírek szerint idén Rákosi Kálmán van terítéken, még gyújtósnak is szar.
2022. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahány iskola annyi szokás.


Én szakmai éveken (2 éves) voltam szinte kitűnő mindenből (egy négyesem volt, 13 tantárgyból 8 dicséretes volt két éven keresztül)

Szakmai vizsgán meg 1-2 pont híján nem lettem kitűnő, így nem kaptam semmit (nehéz gyakorlati tételt húztam. Aki pedig egész évben hármas-negyes tanuló volt, végigbulizta a négy félévet, de vizsgán könnyű tételt húzott és azt kimaxolta, az évzárón 2 jutalmat is kapott. Én meg aki 2 éven át nyomta, nem csak mázlival kihúzott egy tételt, pedig semmit se).



Egy volt főnököm mondta 10 évvel ezelőtt még, és jól jegyezd meg te is Kérdező:

az élet szar, kemény, és igazságtalan.

2022. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fog kapni semmit.
2022. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Iskolától függ. Nálunk a kitűnők, a jelesek és a versenyeken helyezést elértek vagy valamilyen közösségi munkát elvégzők kaptak.

Kilencedikben én pl. kaptam, pedig csomó négyesem volt, de én vágtam meg a pályázati videót amivel nyertünk és mentünk kirándulni.

2022. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én anno olyan hülye könyveket kaptam, egyet sem nyitottam ki sosem pedig imádok olvasni.
2022. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Iskola válogatja.

Nálunk például a kitűnők kaptak, meg akik kiemelkedő helyezést értek el valamilyen tanulmányi-, vagy sportversenyen, vagy az iskola mindennapjai körül segítettek sokat, vagy tettek valami kiemelkedőt a suliért.


Hacsak nem volt versenyen, vagy tett valami kiemelkedőt, nem látok sok esélyt arra, hogy ő is kapna könyvet.

2022. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy nem lettél kitűnő? 2 négyessel még szoktak adni könyvet a "jeles tanulmányi eredményért". Olyant is hallottam, hogy vakaki a jó tanulmányi berednényért kapott könyvjutalmat, az 4,0 és 4,6/4,7 között van és négyesnél rosszabb jegye nem lehet a gyereknek.
2022. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Négyes ötös tanuló vagyok lesz három ötösöm egyik dicséretes lesz többi négyes mondjuk egy hármasom és egy kettesem is lesz de nincs több rossz jegyem négyeseim ötöseim vannak és ötöseim között az egyik dicséretes. A tanárok nagyon okosnak tartanak mindig dicsérnek és mondják nagyon jól viselkedek órán szorgalmas vagyok mindig jelentkezek ezért az egyik legjobb gyerek vagyok osztályomban.
2022. jún. 16. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!