Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen következményekre...

Milyen következményekre számíthatunk ha szünetben kicsúfoljuk a gondnokot?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 21:18
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
88%
Hàt, ha a gondnok Friccs Úr...semmi jóra.
2022. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkább csajozni,sportolni kellene.
2022. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sortűz.
2022. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Be fog köpni a dirinek.
2022. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Én egyszer az egyik iskolai alkalmazottat "csúfoltam ki" egy közösségi portálon. Még idétlen tini voltam és akkor azt hittem ez vicces. Mivel idétlen tini voltam és nem volt sok eszem, ezért ezt úgy tettem, hogy az ismerőseim között volt pár tanár is, akik ezt látták és jelentették a dirinek, akivel volt ezután egy kellemetlen beszélgetésem és a szüleimet is értesítette.


Az esetnek meg is lettek a további következényei.


Egyrészt bocsánatot kellett kérnem az illetőtől és tegyük hozzá, még egy idétlen tini is szégyelli magát miután megérti hogy mennyire rossz amit tett és kellemetlen az elé állni akit megbántott és bocsánatot kérni tőle.


Másrészt az iskolai internetethasználattól a tanév végéig eltiltottak (informatika órán külön kellett figyelnie a tanárnak, hogy ne nyissak meg semmilyen honlapot és a gépteremből ki voltam tiltva).


Harmadrészt én ezt nem mostam le magamról, minden tanárban ott maradt, hogy ezt tettem úgyhogy a tanév végi kirándulásra sem vittek el.


Negyedrészt az iskolában elterjedt és minden gyerek tudott erről.


Ötödrészt otthon sem bíztak meg bennem a szüleim.


Ráadásul, ha tehetném, visszamennék az időbe, hogy annak a hülye tini énemnek lekeverjek egy pofont, mert utólag még én is elképedek, hogy képes voltam ilyenre.

2022. jún. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd jól nyakon vág titeket.
2022. jún. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer majd hátulról meglep és

[link]

2022. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!