Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a kormány (neadjisten) be...

Ha a kormány (neadjisten) be fogja vezetni az oltás kötelezővé tételét, akkor milyen következményekre számíthat majd, aki nem fogja magát beoltatni?

Figyelt kérdés
Pénzbírság, esetleg szabadságvesztés?
2022. jan. 18. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ellehetetlenítenek. Nem lesz munkád, nem mehetsz be a boltba, a kormányablakba, nem szállhatsz fel vonatra/buszra.
2022. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az fasza lesz!
2022. jan. 18. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha annyira félsz, fizesd le az ápolót. xD
2022. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta, sőt ez már most is érezhető valamennyire, sok helyen van már megkülönböztetés.


Valószínűleg pénzbírság is járna vele. Szerintem amúgy nem merik ezt meglépni, választásokig biztos nem, de valószínű, hogy utána se, mert azért több mint 3 millió ember nincs beoltva (köztük én se) és ekkora munkaerőkiesést az ország nem bírna el, nem mellesleg hatalmas felháborodás lenne, lásd Ausztria, ami még nem is olyan durva.

2022. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Igen, de sajnos ez a 3 millió igencsak lecsökkenne szerintem, ha meglépik ezt. Munka és ellátás mindenkinek kell.
2022. jan. 18. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg sokan kényszerből beoltatnák magukat (ahogy eddig is). Viszont ha csak 1 hétre az említett embereknek akár a harmada is kiesne és nem menne be dolgozni, akkor az ország szépen bedőlne, mert az oltatlanok jelentős része aktív dolgozó és nem a nyugdíjasok között kell keresni őket, tisztelet a kivételnek.
2022. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De a 3 millió az az, aki egyáltalán nincs még oltva, ugye? Mert akkor most jelentősen megnő a számuk, hisz sok 2x oltott nem fog több oltást beadatni, legalábbis az én ismerőseim közt sok ilyen van.
2022. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a 3 millió egyáltalán nincs beoltva. Gondolom ők is kezdenek rájönni, hogy meg lettek vezetve ezzel.
2022. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy milyen következményekre számíthatunk mi, hanem az, hogy milyen következményekre számíthatnak ők.
2022. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Le lehet őket fizetni?

Csapjon le a terorr rájuk, ha bevezetik.

2022. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!