Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pedagógus és gimnáziumi...

Pedagógus és gimnáziumi iskolába járó tanuló között különleges a kapcsolat akkor ha a pedagógusnak ugyanaz a keresztneve vagy vezetéknévvel a keresztneve mint a gimnáziumi iskolába járó tanítványának?

Figyelt kérdés
Például pedagógus neve nagy misi és diák neve nagy misi vagy mint én esetemben nem ugyanaz a vezetéknevünk de az igazgatónőt mártának hívják és én is márta vagyok akkor tanuló és pedagógus között a kapcsolat is különlegesebb mint akkor ha tanuló és pedagógus neve teljesen más? Igazgatónő nem ismer személyesen de ha bemutatkoznék neki megtudná keresztnevem lehet különleges kapcsolat alakulna ki közöttünk?

2022. jún. 17. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak egy véletlen egybeesés, hülyeség bármi többet belegondolni.
2022. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jaj visszajött mártír Mártisszimá.

Van hogy egyes kérdéseken tudok röhögni, vagy dühöngeni. A te kérdéseid viszont inkább szánalmasak.

2022. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!