Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kéne közelednem felé?

Hogyan kéne közelednem felé?

Figyelt kérdés

Előre köszi aki elolvassa! Aki rossz szándékkal írna, azt megkérem, hogy inkább tartsa magában:))


Tehát az az alapstory, hogy még negyedik osztályban volt egy fiú (legyen a neve mondjuk Beni), akivel nagyon jóban voltam. Eközben kiderült, hogy felvettek egy másik ( 8 osztályos ) iskolába, de még nem tudtam menjek-e, mert szerettem volna, csak Beni miatt nem. Aztán a családom addig-addig győzködött, hogy végül úgy döntöttem sulit váltok, de ezt az akkori osztályomban nem szerettem volna mondani senkinek, mert tudtam mi lett volna a reakciójuk. Közben arra jutottam, hogy muszáj megszakítanom a kapcsolatot Benivel ,mert úgy éreztem így lesz a legkönnyebb otthagyni ( ezt utólag bánom) és ennek köszönhetően teljesen elutasító lettem vele, sőt kifejezetten bunkó voltam. Magyarázatot persze meg nem adtam. Aztán kicsit később az akkori Ofim véletlen elszólta magát az osztály előtt, hogy gratulál a gimihez, na itt tudták meg a többiek, köztük Ő is. Ha kicsit is túlgondolta, akkor rájött miért lettem vele hirtelen elutasító.

Na hát ez óta eltelt 4 év. Ez idő alatt alig láttam őt. A legutóbbi alkalom az a ballagásukon volt, ahol (asszem) rámmosolygott. De 4 éve egy szót sem beszéltem vele. Barátnőm aki évfolyamtársam volt, említette neki (mivel ők jóban vannak valamennyire, szóval ilyen köszönőviszony) hogy megyek be majd megnézni a keringő próbájukat, és mikor mentem, akkor barátnőm szólt neki meg ilyenek, hogy ottvagyok, de olyan kínos volt, hogy mondtam inkább menjünk mielőtt odajön. Na hát azóta kiderült, hogy abba a suliba jön szeptembertől, ahova én járok, és ennek hihetetlenül örülök. Nagyon szeretném vele tisztázni a 4 évvel ezelőtt történteket, mert véletlenül sem szeretném, ha azt hinné bármi bajom van vele. Ehhez szeretnék segítséget kérni tőletek. Szerintetek, hogyan kellene felé közelednem? Szeretnék vele újra jóban lenni, és nem csak ilyen köszönő viszonyt, hanem pl. sulin kívüli találkozás meg ilyenek. Egyébként érdemes tudni róla, hogy nem olyan mint a vele egykorúak, sokkal komolyabb, és ezt magamról is elmondhatom, hogy komolyabb vagyok a kortársaimnál. Lassan itt a szeptember és már alig várom, hogy újra láthassam. Aki megpróbál valami tanácsot adni, annak előre is köszi!:)



2022. júl. 9. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátságot szeretnél tőle, akkor ne hülyítsd és tisztázd le vele még az elején!
2022. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutna hülyíteni, csak szeretném újra ,,megismerni" aztán meglátjuk mi hogyan alakul.
2022. júl. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!