Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a tanárról azt vesszük...

Ha a tanárról azt vesszük észre, mint ha úgy közeledne hozzánk lányokhoz akkor kihez kéne szólni?

Figyelt kérdés
Eddig is érdekes volt a tanárunk, de ma külön megkért, hogy a karácsonyi műsorra való szövegemet olvassam fel neki 4 szemközt, és elkezdte fogdosni a kezem, meg átkarolt úgy mutogatta, hogy mire kéne figyelnem, de mikor így ért hozzám akkor reflexből elkaptam a kezem és majdnem meg is pofoztam. Mielőtt kimentem úgymond megfenyegettem, ha még egyszer ezt csinálja akárkivel, velem vagy mással akkor meggyűlik a baja velem. Nem akarok visszaélni ezzel a kártyával (hogy akár ugraltathatnám is), de legközelebb tuti szólok egy tanárnak.
2017. dec. 21. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
2017. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18, a tanár 37, nős 2 kisgyerekkel
2017. dec. 21. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Most kéne szólni. Azonnal.

Ha egy ember rákos, és ez miatt szenved, nem várjuk meg míg lássuk rajta az újabb tüneteket hogy rákos -e, hanem azonnal rohanunk hogy változtassunk.


Tehát ő szaralak, és legközelebb is szaros dolgokat fog csinálni, ezért minél előbb nevelni kéne.

Beszéljétek meg a többi lánnyal ezt, és mondjátok igazgatónak, szüleiteknek, tárgyalást összehívni róla..

2017. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Most szólj szerintem is, nem fogod tudni, hogy mással, aki esetleg nem ennyire talpraesett mint te, csinál-e durvábbat...
2017. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is most szólj.
2017. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2%
Szóljál 2-3 nagyobb darab fiú ismerősödnek, rokonodnak.
2017. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazgatónak szóljatok, lehetőleg egyszerre többen, ha többeteket is érint a dolog. Minél előbb. Holnap, ha holnap még van tanítás nálatok egyáltalán...
2017. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!