Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyi idősen lehet az ember...

Mennyi idősen lehet az ember tanár?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategória hehe...


Mennyi idősen lehet legfiatalabban tanár az ember? (Ez aztán a fogalmazás XDDD)

Írok egy könyvet watty-ra és ahhoz kell egy fiatal tanár. Nem tanár x diák sztori lesz, csak az egyik karaktert tanárnak terveztem :D


Ugyanannyi idősen lehet középiskolai és általános iskolai, vagy az egyik képzés hosszabb? Azt tudom, hogy az alsós és a felsős tanár más képzést kap, ezt sokszor mondták általánosban, vagy nem így van? :D



2022. júl. 12. 20:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ha te figyeltél volna órán, akkor neked nem lenne gondod a szövegértéssel életem :D Abból a kérdésből, hogy mennyi idősen lehet tanár az ember, hol szűrted le, hogy össze akarok jönni az egyik tanárommal? A bolond lyukból bolond szél fúj meg végképp hogy jött ide?


Mint feljebb írtam, egy WattPad könyvhöz kell :D De akkor csak neked csak most részletezem is:


A történet egy lányról fog szólni, aki utálja a macskákat, de a nagynénje meghal és megörököl tőle egy nagyon szép lakást egy nagyon szép környéken, a macskaimádó nagynéni fekete szőrű, smaragdzöld szemű macskájával, Smaragddal (vagy Luciferrel vagy Bonifáccal, még nem döntöttem a cica nevéről) együtt. A lány szerette a nagynénit, ezért nem szabadul meg a macskától, habár eleinte utálja. A könyv folyamán megszereti a cicát és időközben rádöbben, hogy a lányokhoz vonzódik. A kávézóban ahol dolgozik, az egyik törzsvendég szakít a barátnőjével, és a lány összejön a főszereplővel. Na, ez a csajszi lesz a tanár.


Krumplipucoló? Tényleg? Durva beszólás. Megyek sírni a sarokba.

2022. júl. 13. 15:19
 12/16 A kérdező kommentje:
#10 az előző nem neked szólt, nem láttam a te válaszodat XDD A nokedli meg onnan jött, hogy nem tudtam mit írjak még hashtag-nek, úgyhogy kerestem egy random szót XDD
2022. júl. 13. 15:21
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sejtem, tök érdekes a sztori, a Bonifác szerintem jó név. Sok sikert az íráshoz (a név kötelez, lehetne a macska Nokedli is ;))
2022. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig nekem is a Bonifác tetszik a legjobban, először azért gondoltam a smaragdra, mert ugye smaragdzöld a szeme, és a könyv címének is a Smaragdot szántam :D
2022. júl. 13. 21:55
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

6 évesen lsz tanköteles az illető.18 éve korára elkezdi az első egyetemi évét, 19 a második, 20 a harmadik, utána jön a negyedik 21 évesen és 23 évesen megkapja a tanári diplomát.

Az utolsó években gyakorlatot fog csinálni, beül más tanárok óráira, tart próbaórákat, 21 vagy 22 évesen már taníthat egy kicsit, de hivatalosan 23 évesen tanít papírral.

Ha osztályt lép, mert zseni és 10 évesen leérettségizik, akkor 15 évesen lesz tanári diplomája. Bár akinek ilyen magas az IQ-ja, nem egy gimnáziumban fog tanítani.

2022. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11es, gratulálok az íráshoz, érdekes történet lenne. Igen, néha a forgatókönyv író is új dolgot tanul, akkor is, ha lehetőségeit figyelembe véve irodalom és nyelvtanítást is teljesített korábban főleg külföldi személyeknek. Csak becsülni, és helyesen értékelni kellene az embertársainkat, nem csak foglalkozás alapján. Abbahagyni a sértegetést és bántalmazásokat, amelyek a tanárokat, oktatókat, pedagógusokat érik.
2023. júl. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!