Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tettem semmi rosszat, ugye?

Nem tettem semmi rosszat, ugye?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó, 4 éve osztálytársam és a kezdetektől fogva tetszett nekem, de nem volt közöttünk soha semmi, sőt volt is mikor egy jó másfél évre rendesen utáltuk egymást. Aztán május közepe felé egész jóban lettünk újra. És valamivel halványabban, de megint elkezdtem megkedvelni, de mivel barátom van és szeretem nagyon és nem szeretném elhagyni meg hát közöttünk amúgy sem lenne soha semmi, így nem léptem felé maximum akaratlanul látszódhatott rajtam.

Az iskolában a folyosón nagy volt a tömeg és megfogta a vállam, hogy jelezze, hogy ott áll mögöttem és el szeretne menni mellettem. Semmi másért. Én meg automatikusan inkább hátra dőltem felé egy picikét és nem moccantam egy fél percig. Mikor észbe kaptam zavaromban még én kérdeztem meg felháborodottan, hogy mit csinál? Lehet csak én gondolom túl, de ez ugye nem hűtlenség? Szerintem ott hírtelen le sem estek nekem a dolgok.

Annyira rettegek az ilyen érzelmektől, hogy ennek ne legyen csúnya vége


20 L


2022. júl. 23. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettél rosszat, ne aggódj. Viszont helyénvaló lenne kicsit tisztázni magadban az érzéseket, mert ebből még lehet hűtlenség, ha ennyire vonz téged ez a srác.
2022. júl. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én ezt már eldöntöttem magamban, hogy a jelenlegi barátom kell. Nem akarom lecserélni, ha lenne lehetőségem most már akkor sem.
2022. júl. 23. 01:23
 3/10 A kérdező kommentje:

Az is úgy zavar, hogy osztálykiránduláson Balatonon voltunk egy hétvégére a kempingben és én jobban a fiúkkal jövök ki mint a lányokkal és 2 barátnőmmel együtt a fiúkkal voltunk végig. Az egyik faházikó teraszán együtt összegyűltünk és zene meg italozás mellett beszélgettünk.

Az egyik oldalon mellettem ült egy barátnőm, a másikon meg egy másik osztálytársam. Egyszer csak felszabadult mellettem egy hely ahová leült az a fiú akiről az elsőbbsége írtam. Tök közel volt húzva a széke az enyémhez ( hát mondjuk igen, 8 ember egy teraszon ) és ő még poénból azzal szórakozott, hogy az én székem karfájára támaszkodott a könyökével. Valami szinten zavart, hogy ilyen közel volt hozzám, de már így sem tudtam volna hova hajolni, valami szinten meg jól is esett.

Annyira bánt, nem kellett volna a barátom mellett valaki más iránt is így éreznem.

Itt az volt a baj, hogy régen nem zártam le magamban teljesen ezeket a vonzalmakat csak bele ugrottam egy kapcsoltba a mostani barátom előtt, ( mert előtte volt egy 3 éves kapcsolatom ) most viszont amint elkezdtünk egymással kedvesek lenni persze, hogy visszajönnek a régi dolgok. Csak ezen lehet most kéne gondolkodnom, hanem akkor kellett volna

2022. júl. 23. 01:41
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon vonzott az a fiú, most már tiszta fejjel végig gondolva nekem a barátom kell, ő úgyis érettebb. Neki is van barátnője, de néha olyan csúnyán beszél róla egy vita után, hogy taszító, hülye is lennék egy ilyenre lecserélni őt mikor én sem tudom nélküle elképzelni az életem és tiszteletet is kapok tőle
2022. júl. 23. 01:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem furcsa az, ha jól esik, hogy tetszel neki. ha régen neked is tetszett, akkor pláne. ha jól gondolom, akkor már befejezted az iskolát, így nem fogtok annyit találkozni.
2022. júl. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, még van 2 év a suliból. De nem zavar a jelenléte, mert így, hogy eldöntöttem mit/kit szeretnék már könnyebb. Sokat nem is kellett gondolkodnom, csak akkor az érzéseimmel foglalkoztam jobban, most pedig azért az eszem is használtam, meg a jövőben is odafigyelek erre. Tanulságnak jó volt, de nem akarom magam kellemetlen helyzetbe hozni
2022. júl. 23. 02:13
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Lesz meg ebbol anyazas 😅
2022. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6 éves iskola és te 20 éves vagy?
2022. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy, nem a világ vége ha megfogják a vállad.. Mintha Szaúd-Arábiában élnél..
2022. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8# lehetsèges. Nekem pl 5. Bensuli vàltàs, majd gimnàzium 4 èvig volt osztàlytàrsam. Az 7.5 èvig volt osztàlytàrsam.
2022. júl. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!