Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez a Magyar oktatás, már...

Ez a Magyar oktatás, már komolyan idáig süllyedtünk, hogy ilyen mérhetetlenül Buta embereket is felvesznek egyetemre ráadásul pont BGE-re?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek aki 1 évvel felettem járt középiskolába. De ez az ember konkrétan olyan buta mint a fekete főld. Tehát már egyszerűen a beszédstílusa, már rögtön akkor levágod amikor kezet fog veled. Meg ez a tag nem is olyan rég azt nem tudta felsorolni, hogy milyen megyék vannak Magyarországon. A megye székhelyeket is jól eltévesztette. Pl Tolna megyének Nagykanizsa a megye székhelye. Baranya megyének pedig Dunaújváros. Meg ő szerinte Debrecen és Szeged azok közel vannak egymáshoz. :D

Konkrétan tiszta monotonan, értetlenül, bután beszél. Az értelmetlenség is látszik rajta. Bár ismerek bamba embereket rajta kívűl is akik értelmesek. Talán ők depisebb tipusuak. De róla már más szempontok alapján is lerí, hogy max az iq-ja csoda ha a 70-et megüti. 21 éves a tag konkrétan és úgy 4 hónapja láttam először csajjal. Akárhogy is legyen nagyon merem remélni, hogy ez a szerencsétlen 21 éves korára megtalálta végre az első barátnőjét mert eddig nem volt neki senkije. Na vajon miért, ok még ha egy kis városban élne ahol lakik 10-20 ezer ember és nincs annyira közel nagyobb város sem még megérteném és annak ellenére is, hogy ilyen buta még sajnálnám is. De ő itt él már mióta egy 60 ezer fős városba. Ahol kb mindenkinek összejön hamarabb a párkapcsolat. De neki 21 éves koráig de sajnos lehet, hogy még most sem sikerűlt. Persze arról sem tehet, hogy ő ilyen. De ilyen hírnévvel meg ezzel, hogy 20 évesen sem volt csaja bizony még annyira sem fog kelleni a kiégett 20-on éves gádzsiknak sem. Na mind1 a lényeg az, hogy felvették valahogy a BGE-re. Csak azt nem tudom, hogy ő mégis, hogy a szent istenbe jutott be oda. Amikor konkrétan nála sokkal értelmesebb tàrsaimnak nem jött össze a BGE.

És ez nem olyan mint pl egy vegyész vagy biológus esetleg atomfizikus aki abban az egy dologban kifejezetten jó. Mert érdekli, mint pl engem a kémia ezért is lettem a BME-s. Bár BGE-re is betudnék jutni mert általánosságba jó tanuló vagyok. De a kémia emeltem 97 pontos lett.

Konkrétan egy Gazdasági egyetemre meg általános ész kell ami neki nincsen.



2022. aug. 8. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

" De ilyen hírnévvel meg ezzel, hogy 20 évesen sem volt csaja bizony még annyira sem fog kelleni a kiégett 20-on éves gádzsiknak sem."

cigány vagy?

2022. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

NE LÉGY ENNYIRE IRIGY ÈS ROSSZAKARATÚ!

Az egész kérdésböl süt a gonoszság!

2022. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A romák mondják a fehérekre hogy "gádzsi"!
2022. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, te se álltál sorba észosztáskor…meg a nyelvtan órákra is aludni jártál…
2022. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1 Nem vagyok cigány itt mezőföldén már sok Magyar is ezt a kifejezést használja a kurvákra. :D

#2 Én nem vagyok gonosz, ha annyira gonosz lennék nem írtam volna oda, hogy sajnálom azért mert nem volt sokáig nője meg, hogy ilyen buta. Illetve akkor most elküldözgetném mindenkinek a srác nevét.

És nem vagyok irigy sem mert én vegyészmérnökként sokkal többre fogom vinni. De ha akarom akkor ezután még tudok menni én is gazdasági egyetemre. És akkor lesz dupla diplomám.

Engem az idegesít, hogy ilyen lealjasodottan buta emberek nem érdemlik meg azt, hogy egyetemre járhassanak. Érted már azért diplomát csak az értelmesebb emberek kapják már.

2022. aug. 8. 19:00
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Érted már azért diplomát csak az értelmesebb emberek kapják már."

Nagyon nem! Általánosítasz!

2022. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

BGE Pénzügy és számvitel

Munkarend: nappali

Fin forma: önköltséges

Ponthatár: 281 pont

2022. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy foglalkozz a magad dolgával. Ártott neked, hogy ennyi rosszat írsz egy emberről? Nem fog kihatni rád az élete azzal, hogy anoniman ócsárolsz valakit. Vegyészmérnök leszel és hú, de jó érettségit írtál, gratulálok! Ilyen beképzelt beszéddel és mások szidásával nem szívesen lenne veled sem sok lány szerintem. Nincs semmi gond azzal, hogy valakinek még nem volt kapcsolata ez magánügy teljesen.
2022. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Majd, szólj, ha a szakdogádat kell írni. Kijavítom a helyesírást jó pénzért (vagy meg is írom), számlával.
2022. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Rengeteg olyan ember létezik, aki baráti társaságban hülyének játsza magát, de alapjáraton egy értelmes és egy intelligens diák. Én is ismerek ilyen embereket.
2022. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!