Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 3 hét múlva suli. Ti se várjátok?

3 hét múlva suli. Ti se várjátok?

Figyelt kérdés
Jön újra a matek, amiből semmit nem értek, a fizika és még sok sz@rság

2022. aug. 11. 11:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%

Bárcsak újra annyi idős lennék, hogy ez miatt kelljen aggódnom.


Most még nem hiszel nekem de később te is így gondolod majd.

2022. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi, hát a munka kilátástalanabb lesz,mert ott nincs ilyen hosszú szünet, egyhuzamban mondjuk van nyáron 2 hét amit kivesz az ember (már ha engednek ennyit egyszerre)
2022. aug. 11. 11:51
 3/28 anonim ***** válasza:
42%

Mit nem adnék, ha sulis lennék nem évtizedek óta dolgozó..

Persze, nem ma szeretnék lenni, hanem visszamenni időben...:)

2022. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Én várom:D jön a matek meg sok szarság, amiket imádok:D matek szakos vagyok egyetemen
2022. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon nem várom, mivel idén kötelező az osztályunknak az emelt matek. Mindezt úgy, hogy a simán is alig vergődtem át magam :')
2022. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%
Könyörgöm, mindjárt itt az őszi szünet a nyakatokon.
2022. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#5 Én az órán értem a matekot, de a dogákba mindig nehezebb feladatok vannak.
2022. aug. 11. 14:10
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem várom :D.
2022. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

7es hányadikos vagy jelenleg?

Mik a céljaid az életbe etc.

2022. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

Imádom, hogy a kérdező azt kérdezte várjuk e a sulit, és mindenki aki azt írja, hogy igen az le lesz pontozva, aki meg azt, hogy nem, az 100% hasznos.


Embik, a válasz pontozásával a hasznosságot pontozzátok. Azokat a válaszokat, hogy "jaj én az életem adnám hogy újra sulis legyek" jogosan le lehet pontozni, mert egyáltalán nem válasz a kérdésre, de az, hogy én várom a sulit egy teljesen korrekt válasz.


Amúgy én is várom a sulit, jó az osztály, a tanárok többsége kedves és jól tanít, a matekot pedig szeretem :D A tesi óra az egyetlen amit nem várok, az is az öltözés miatt. Attól még, hogy lány vagyok, nem akarok mások előtt vetkőzni, és annyira kínos, ha véletlen ránézek valakire...

2022. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!