Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet hogy már szeptembertől...

Lehet hogy már szeptembertől távoktatás lesz? Ti örülnétek neki? Én nagyon!!

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 17. 13:15
1 2 3
 1/28 Kólauborkával ***** válasza:
83%
Én korepetítorként írom: remélem nem lesz…. Hihetetlen sokat romlott az eddig is borzalmas matektudás, legalábbis ahova jártam korepetálni… és gondolom nem csak a matek megy nehezebben…
2022. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Aztán anyád majd nem tudja a rezsit fizetni, ha otthon ülsz és fűteni meg világítani kell rád. Örüjjé!
2022. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert akkor megint nekem kell vinnem a hátamon a munkahelyet a gyerekes kollégák helyett.
2022. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
56%

Én nem örülnék neki, mert egyetemre megyek szeptemberben, és nem szeretném ezt az évet távoktatásban tölteni. Elsős leszek, ez a legfontosabb év!


Ellenkező esetben természetesen örülnék a dolognak, mert hát ki akar bejárni, de így, hogy újonc leszek, így nem szerencsés a távoktatás, mert ebben a stádiumban igenis kell a személyes kapcsolat.

2022. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát pedig szinte biztos hogy lesz
2022. aug. 17. 13:33
 6/28 A kérdező kommentje:
:)
2022. aug. 17. 13:33
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg szinte biztos hogy nem lesz, mert a szülőknek nincs már annyi szabijuk, az iskolák meg ígyis-úgyis az államhoz tartoznak, a végén ugyanaz fizeti majd a rezsit.
2022. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

#7

Ezt mondjuk nem értem. Mire gondolsz, hogy "ugyanaz fizeti a rezsit"? Ha hazaküldik a gyerekeket akkor nem az államnak kell fűteni hanem a szülőknek otthon.

2022. aug. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
20%
Úgy, hogy fűteni akkor is kell az épületet, ha nincs oktatás, hogy ne fagyjon szét, ne menjen tönkre. A nagyvárosokban amúgy is távfűtés van az iskolákban, óvodákban, az meg jobban eloszlik egységre vetítve, így nem lesz akkora gond belőle.
2022. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

#9

Hát azért nagyon nem mindegy hovy csak annyira fűtöd hogy ne fagyjon szét, vagy pedig annyira hogy egész nap lehessen ott ücsörögni.

2022. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!