Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó lenne ha csak az oltottak...

Jó lenne ha csak az oltottak járhatnának iskolába szeptembertől? az oltatlanoknak távoktatás lenne.

Figyelt kérdés
én örülnék mivel oltatlan vagyok, egész tanévben nem látnám a sok idióta barmot. öröm belegondolni is.
2021. júl. 19. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát még ők, hogy örülnének.
2021. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Hát akkor is mész iskolába, végefelé tartunk a járványnak.
2021. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"végefelé tartunk a járványnak."


ezen jót röhögtem. még csak most kezdődik

2021. júl. 19. 19:26
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Nevess csak
2021. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Sokan be lesznek oltva, védettek lesznek. Látszódni fog majd nyár végén, hogy egy kicsit megemelkedik a járvány, de nem lesz olyan súlyos a helyzet, hogy elrendelnék a digitális oktatást.
2021. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

De csak úgy, hogy az oltatlanok sehová máshová se.

Sem élelmiszerbolt, sem szórakozás, sem semmi. Amíg nincs beoltva, kusul otthon, még az utcára se léphet ki.

2021. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

"Sem élelmiszerbolt, sem szórakozás, sem semmi. Amíg nincs beoltva, kusul otthon, még az utcára se léphet ki."


OKé..... és ha a kis település egyetlen iskolájának a háromnegyed tanári kara oltatlan és ők otthon maradnak, na akkor mi lesz a sulival?

HM?


Meg ha az amúgy is munkaerőhiányos kereskedelem és szállítmányozás összes oltatléanja otthon marad, akkor reggel milyen kenyeret fogsz megvenni? HM?


Mert a boltos otthon lesz, a sofőr otthon lesz, a pék otthon lesz-hiszen oltatlanok.

HM?


MADÁR?

2021. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

6


Nekem is ez lenne a véleményem, de az ország fele nem kapta meg a 2. adagot (mert a Csúti által ugatott 5,5 millió oltott az csak első oltottat jelent...) így az ország fele kapásból oltatlan. Ha az ország több, mint a háromnegyede oltott lenne, akkor támogatnám.

2021. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem lesznek olyan korlátozások mint az eddigi hullámokban, csak helyi fertőzések lesznek az iskolában, úgyhogy nem lesz központilag digitális.

Max az oltatlanokat korlátozzák, amit támogatok

2021. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

"csak helyi fertőzések lesznek az iskolában, úgyhogy nem lesz központilag digitális."


Szóról szóra ugyanez a maszlag duma ment 2020. szept-okt-nov között.

Aztán nov 9-én bezártak mindent...


nem tanulunk? SOHA nem tanulunk?

2021. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!