Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hol ültetek/ültök az iskolai...

Hol ültetek/ültök az iskolai tanteremben?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyedül ülni de nem tudom hova üljek és mit csináljak hogy senki ne üljön mellém (valószínűleg oda rakok valamit vagy ilyesmi) szeretnék helyet magamnak és szeretnék koncentrálni ezért nem akarom ha bárki is mellettem lenne. Ti hol ültetek? Ablak mellett? Hátul elől? Nem túl értelmes kérdés de tényleg érdekel. A válaszokat előre is köszönöm!

2022. aug. 19. 08:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél koncentrálni akkor legelső pad, legjobb ha a táblával vagy a tanárral szemben.

Teljesen mindegy hová ülsz,nincs garancia arra hogy senki sem ül melléd főleg ha sokan lesztek az osztályba.

2022. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tehetem, az első padba ülök, mert jobban tudok figyelni, és kevésbé népszerű.
2022. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A köztudottan ijesztő tanárok óráján elől, amúgy hátul, vagy középtájon, ahol éppen hely volt. :D
2022. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Majd meglátom hol lesz hely de a szigorú tanároknál biztosan nem ülök leghátra mert emiatt ültettek tavaly legelőlre:D
2022. aug. 19. 10:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hátul leginkább, néha középtájon.
2022. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban szinte mindig az ajtó felőli padsorban ültem, az első sorok közt. Gimiben végig az első, nagyon ritkán, a második sorban ültem, ott viszont már az ablak mellett szigorúan :D Jobban tudtam figyelni (a problémásak hátul ültek) és kevesen akartak annyira közel lenni a tanárokhoz.

Most, egyetem alatt, viszont attól függ, hogy ki a tanárom és mit tanít. Ha jó a tárgy, ügyesen tanítják, elől ülök, ahol hely van, ha viszont nem szeretem, vagy más baj van vele, inkább hátrébb foglalok helyet a következő órától.

2022. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Gimiben végig első pad közepén, imádtam azt a helyet, jól láttam mindent, nem baromkodott előttem senki stb. Egyetemen is sokszor elől ülök, kivéve ha U alakban vannak a padok akkor az U közepén hátrébb, valahogy oldalról nem nagyon szeretem a táblát nézni.
2022. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

En mindig az ajtóhoz legközelebbi padban ültem,mert úgy voltam vele ha valami bajom van hamar ki tudok szaladni.


Ha egyedül akarsz ülni,szerintem a melletted lévő széket tedd máshova, az jobban bevalik mintha oda raknal valamit.

2022. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8, Azt nem tudom mennyire fogják tolerálni a tanárok ha ide oda pakolam a székeket. :D
2022. aug. 24. 11:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a tanári székben, csak sajnos el kellett onnan üljek, mert nem nézte jó szemmel tanárnéni 🤣
2022. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!