Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hol ültetek/ültök az iskolai...

Hol ültetek/ültök az iskolai tanteremben?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyedül ülni de nem tudom hova üljek és mit csináljak hogy senki ne üljön mellém (valószínűleg oda rakok valamit vagy ilyesmi) szeretnék helyet magamnak és szeretnék koncentrálni ezért nem akarom ha bárki is mellettem lenne. Ti hol ültetek? Ablak mellett? Hátul elől? Nem túl értelmes kérdés de tényleg érdekel. A válaszokat előre is köszönöm!

2022. aug. 19. 08:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10, xd ajaj 🏃
2022. aug. 24. 15:59
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Gimnázium éveim elején az ajtó melletti padsorban ültem,aztán a harmadik évfolyamtól a középső padsorban hátul.
2022. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Legelső padban a fal mellett, egyrészt mert a legtöbb tanár mindig beállt a második padsorral egyvonalba és felém se nézett (illetve felénk se mert nem egyedül ültem), másrészt meg csak onnan láttam jól a táblát, aztán csak évek múlva lett szemüvegem, akkor meg már nem akartam variálni senkivel emiatt, hogy ezután már hátra is ülhetnék.
2022. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Majdnem mindig az ablak mellett ültem, a középső sorban.
2022. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!