Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha a tanárommal...

Mit csináljak ha a tanárommal egész szünet alatt írogattunk most kezdődik a suli és nem tudom hogy mit csináljak tetszem neki vagy csak barátnak tart?

Figyelt kérdés
Mindig rám ir hpgy jo regelt meg nap kozbe amikor szabad idője van suliba mosolyog mindig rám pl suli végén átölelt es mondta hogy hiányozni fogok neki mit csináljak ha elkezdődik a suli? Hogy viszonyuljak hozzá leszögezném én lány vagyok 17 éves ő pedig 27 éves férfi tanár nem házas nincs senkije

2022. aug. 30. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen tré a helyesírásod, és udvarol neked egy tanár? Elhiheted, nem az eszed miatt keltetted fel az érdeklődését! Menj be az igazgatóhoz, és mondd el neki, a többit bízd rá.
2022. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Elég gáz, ha ilyet művel egy diákjával.
2022. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló én nm montam neked semmi sértő dolgot és egyépként meg nm is ismersz se az eszemet
2022. aug. 30. 11:56
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

hát ebből lepedőgyűrés lesz..érettségi után a matektanárnőm elkapott(18 már elmúltam), és fél évig gyűrtük a lepdőt. Már harmadikban is éreztem, hogy a tekintetében van valami.

Aztán hazajött a férje a külföldi munkájából, és így véget ért életem legszebb fél éve(16 évvel volt idősebb)


Egy 17 éves bombázó lány és 27 éves ranár között csak addig van barátság, amíg a törvény tiltja a mélyebb kapcsolatot.

Utána irány a lepedő. Valamikor el kell kezdeni.

2022. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Egy éved van érettségiig?

Addig valahogy bírd ki, akárhogy nedvesedik a bugyid rá. Aztán érettségi után mindent lehet!

2022. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én nekem teszik de nem akarom egy olyan embere meg kapcsolatra az időm pazarolni ami tudom hogy tiltott de nm tudom hogy kerüljem el a suliba ma már nm válaszoltam az üzeneteire a szünetbe jo volt de asztán rajottem hogy a tanárom de viszont tényleg tetszik es sokat segitett nkm a lelki álapotomon meg a tanulásba mindig ott ált melettem nm tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel
2022. aug. 30. 12:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy 27 éves nem tart barátnak egy 17 évest, vagyis tetszel neki. Ez önmagában nem lenne gond, de ha egész nyáron írogatott meg öleléssel búcsúzik, azzal átlépett egy határt. Ez a határ neked valószínűleg nem tűnik olyan komolynak, de számára nagyon is az: felnőtt ember, tanár, vagyis simán elveszítheti emiatt az állását.

A legértelmesebb dolog leépíteni őt. Ha kedveled, akkor azért, hogy neki ne legyen gondja ebből, ha meg nem, akkor azért. Ha ezután zaklat, esetleg szívat órán, akkor nyugodtan szólj a szüleidnek, osztályfőnöködnek, igazgatónak.

2022. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom b*szki, tanulj már meg írni, de most halálkomolyan!
2022. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
És ez tényleg csak most lett neked probléma? Eddig fel sem merült, hogy ez nem normális?
2022. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
wishful thinking story! :)
2022. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!