Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolás korotokban volt, hogy...

Iskolás korotokban volt, hogy alig vártátok a téli szünet végét, mert szerettetek volna visszamenni a barátaitokhoz vagy hiányoztak a tanárok vagy nem szerettetek otthon lenni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. Nem hiányzott a suli soha :D Szerettem otthon lenni annak ellenére is, hogy otthon folyamat ment a veszekedés. Szerettem a szobámban elbújni és lustálkodni, olvasni, játszani stb.
2021. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok én retardált, régen se voltam
2021. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Utáltam suliba menni, a barátaim pedig nem az osztálytársaim voltak, hanem a lakóhelyemen a többi gyerek.

A tanárokkal rossz tapasztalataim voltak, majdnem az összes idegbeteg volt.

Mikor szünet volt akkor nem kellett korán kelnem, imádtam.

A családom pedig egy nagyon jó család volt, tökéletes légkörben nőttem fel, úgyhogy szerettem otthon lenni.

2021. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik tanévben. Kilencedikes voltam, nehéz időszakon mentem át és az iskolában nagyon sok figyelmet kaptam a tanároktól. A többi nem volt szerencsére ilyen. Előtte és utána is megvolt a varázsa, decemberben már vettem a karácsnyi ajándékokat, alig vártam, hogy kibontsák, az iskolában az utolsó hét laza volt, az utolsó napon karácsonyoztunk, utána itthon is lement a karácsony, majd a szilveszter. Mivel a suli nagyon lefárasztott, ezért ilyenkor nagyon a pihenésre koncentráltam a két ünnep között.


Egyetem más tészta volt. Ott nagyon szerettem bejárni, a hely is hangulatos volt, a tanárokat is szerettem, a hallgatókkal is jól elvoltam. Ott a nyár volt rossz. Én nem igazán utaztam, nem volt annyi pénzünk. Nagyszülőkhöz tudtam volna menni, de annyi idős koromra már úgy éreztem, kinőttem ebből. A július kínszenvedés volt ebből a szempontból, mert kvázi senki sem ért rá a hallgatók közül, hogy összefusson velem, mindenki nyaralt vagy csak egyszerűen nem akart egyetemi társakkal találkozni. Augusztusban kezdett feléledni az élet a Facebook csoportban, akkor kezdődtek a tárgyfelvételre való készülés, az aktív státuszra való váltás a Neptunban, a levelezés a tanárokkal, etc.


Ott a téliszünet a vizsgaidőszak volt. Ugyanúgy be kellett menni az egyetemre, szóval a szociális életemmel nem volt gond, ugyanúgy mentek a levelezések a tanárokkal, ugyanúgy aktív volt a Facebook csoport a vizsgák miatt és ott az ünnepeket kihasználtam a pihenésre, ott jól esett, hogy karácsonyozunk vagy szilveszterezünk és most épp nem tanulok.

2021. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Én szerettem otthon lenni, de szünet végén már azért mindig hiányzott az osztály. Még akkor is, ha néhány társammal tudtunk találkozni szünetben.
2021. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A téli szünet végét soha nem vártam, sokkal jobb télen otthon ülni és nem napi minimum 2x kimenni a hideg időben. Meg elég rövid amúgy is.


A nyári szünet más ott már általában vártam, hogy legyen már újra valami változatosság a napjaimban.

2021. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban egyáltalán nem vártam, utáltam iskolába járni. Középiskolában már alig vártam a szünet végét, mivel a barátaim (egyben osztálytársaim) más városban laktak és ritkábban tudtunk összefutni sulin kívül.
2021. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen.
2021. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban nem vártam, sulin kívül voltak a barátaim. Nem is szerettem suliba járni. Se az osztálytársak, se a tanárok nem voltak túl jók.

Középsuliban már teljesen más volt. Bár azzal nem volt gondom, jó volt a közösség, tanárok is, de várni azt sem vártam. Akkor bár már suliból voltak részben a barátaim, de sulin kívül is találkoztunk. Meg akkor már a bulizás jobban lekötötte a figyelmem mint a suli.

2021. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Várja a halál!! Tartson a szünet májusig!! Aztán júnisutól jöhet a nyári.
2021. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!