Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor lesz végre online oktatás?

Mikor lesz végre online oktatás?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Szeptember
Október
November
12 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Most ezt minden nap hatszor megkérdezitek majd?
2022. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
66%
Remélhetőleg soha, egy lusta diákoknak kedvező használhatatlan rendszer volt.
2022. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
73%
soha
2022. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

2

ezt vagy azok mondják akik már dolgoznak és irigyek mert nekik nem volt online, vagy a turbóextrovertáltak akik ha 5 percet egyedül vannak akkor már full depressziósak. az online oktatás krvára nem volt használhatatlan, ezerszer hatékonyabb volt mint a jelenléti. már legalább 10 éve be kellett volna vezetni az onlinet és lebontani az iskolákat, mert a jelenléti egy elavult fos rendszer.

2022. szept. 2. 13:56
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

#4

Tavaly érettségiztem, pontosan láttam, hogy melyik osztálytársam hogy javított vagy rontott, szóval nem a semmibe beszélek.

2022. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
75%

És az ilyenek fogják majd egyszer kitermelni az idősek nyugdíját..


Anyádék is ennyire semmirekellő, lusta, link alakok?


"ezt vagy azok mondják akik már dolgoznak és irigyek mert nekik nem volt online,"

A jelenléti oktatás sokkal jobb, az online oktatásnak még csak a hátrányát hallottam olyan szülőktől, akiknek gyerekei 1-2. osztályosok.


Ne izgulj kérdező, hamarosan olyan világ lesz, mint a Képmás című filmben, sőt, már bőr alá ültethető chippel is tudsz fizetni, ezzel ki tudod váltani a bankártyádat [link]

hamarosan már tényleg oda fogunk eljutni, hogy már semmi magántulajdonod se lesz..

2022. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
38%
Menjenek csak szépen iskolába a diákok. Annak idején nekünk is be kellett menni, mégsem haltunk bele.
2022. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
80%
Jav: A film címe Hasonmás, rosszul írtam.
2022. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

"Menjenek csak szépen iskolába a diákok. Annak idején nekünk is be kellett menni, mégsem haltunk bele."


Erről beszélek!! tipikus magyar mentalitás. ha nekem szar, másnak is legyen az.

2022. szept. 2. 14:13
 10/39 anonim ***** válasza:
25%

Már online oktatás van, te nem csatlakoztál be? Beírtam az igazolatlant. Egészen addig lesz online az oktatás, míg elő nem kerül a teremkulcs amit az egyik diák elhagyott. Sajnos a karbantartó úr felmondott amikor szóltam, hogy 3 órakor be kell törni az ajtót az ajtócseréhez.


Osztályfőnök

2022. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!