Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyennek éltétek meg az...

Milyennek éltétek meg az online oktatást? Voltak ciki és gáz szituk? 😧

Figyelt kérdés
Pozitívan, vagy negatívan éltétek meg? Milyen ciki és gáz szituk voltak? Hozom a popcornt és kólát! 🍿🥃

2022. márc. 17. 20:23
A kérdező szavazást indított:
Inkább pozitív volt. ➕
Inkább negatív volt. ➖
49 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha feltöltik a videót és visszanézhető akkor jó. Akkor sokat ad a megértésben, hogy lehet lassan a nehéz részeket. Szociálisan gáz. Szerintem előadásokat rögzíthetnék mindig viszont.
2022. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szar, alig tanultunk.
2022. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Én imádtam, részben még most is az van, így imádom.


Viccesek az oktató részéről behallatszódó dolgok, ha vannak, azért előfordulnak. :D

Vagy amikor kommentálja az oktató a saját családját vagy ilyesmi.


Nekem is a kedvenceim a visszanézhető órák. Este, munka után nem tudok feltétlen figyelni, így volt ez a szak legelején, még a jelenlétin is. Ellenben számonkérések előtt visszanézem őket, egyrészt akkor már ott a kényszer, másrészt a saját tempómban nézem, a saját tempómban jegyzetelek, csinálom vele a feladatot, de trükköm az is, hogy a stepperen állok közben vagy súlyzózok a monitor előtt. :D


Teljesállású munka melletti esti képzésen másodlagosnak, sőt, nagyon sokadlagosnak érzem a szocializációt. Szocializálódom a munkahelyemen és a szabadidőmben, ami pont akkor van egy kevéske, ha amúgy segít az emberen az online oktatás.

2022. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem vettem észre hogy le van némítva a mikrofonom és egy hatalmasat bedurrantottam
2022. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: 😂😂😂😆😆😆
2022. márc. 17. 20:53
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Névsorolvasáskor valaki bemondta: "Elnézést tanárnő, ma nincs mikrofonom". A tanárnő pedig egy "Jólvan, rendben"-vel letudta. Egy másik, az egyik tanár rossz kódú meet-be lépett be, és már elkezdte az évfolyamot beírni hiányzónak, amikor valaki ráakadt abban a meetben.
2022. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Azt hitte, sztrájkolunk, vagy mi...
2022. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Én az online oktatás miatt meg is buktam.🤷‍♂️ Nem "jártam be" órára mert nem tudtam hogy kell, mondjuk nem is igazán érdekelt...

Mi alapján várják el azt, hogy mindenkinek legyen egy arra alkalmas gépe? Nekem sose volt gépem, megvoltam nélküle, nem fogok csak a suli miatt venni egyet.

Mindegy, a mostani sulimban is volt részem az online oktatásban, de itt valahogy megoldották anélkül is, hogy egymás pofáját kéne bámulnunk monitoron keresztül... Küldték a tananyagot e-mailben, elmondták mi a beadandó, hogy legyen jegyünk, mi elküldtük oszt kész. Nem kellett discord meg fasztudja mi.

2022. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sokkal nehezebb volt, mint a jelenléti. Mióta visszajöttünk, majdnem egy egésszel javult az átlagom és megfeszülnöm sem kell érte. Végre nem kell kapkodnom és rohannom.
2022. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen pozitív volt, nem emlékszem ciki sztorira. Sikeres záróvizsgát tettem, sokkal kellemesebb volt mintha utazgatnom kellett volna érte.
2022. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!