Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez azt jelentheti, hogy...

Segitseg kérdése:

Ez azt jelentheti, hogy kedvel, vagy inkább azt, hogy utál?

Figyelt kérdés
Adott egy személy, akivel nagyon nem kellene összejönnünk és olyanokat csinál, hogy ha vele szembe megyek az utcán, átmegy a másik oldalra, vagy ha nevetgél az ismerőseivel és meglát mintha ledermedne és a mosoly lefagy az arcáról (mint aki megijed xD) vagy ha köszönök neki, akkor vagy nem köszön vissza, vagy csak vigyorog, valahogy mindig a közelemben van, de mégis messze (inkább úgy látótávolságon belül) és zavaró, hogy nem tudom eldönteni, hogy kedvel, csak kerül, vagy ennyire utál:(

2022. szept. 4. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akivel állandó 50m távlságra vagy nem tudná eldönteni az sem, aki látja ezt. Ennyiből ne akarj következtetni semmire, idegen nem köszön vissza, legfeljebb falun szokás alapon!

Ha meg valódi választ akarsz, akkor írd le ki ő, milyen kapcsolatban vagytok.

2022. szept. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Huhh, hát... Ebből az jön le nekem, hogy azt hiszi "dilis" vagy, vagy ilyesmi. Ezért mosolyog, de tartja a távolságot. Lehet észrevette, hogy figyeled és furcsállja.
2022. szept. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ha valakitől menekülnek, az nem a tetszés jele. Nehogy hozzád kelljen szólnia, még az utca túloldalára is átmegy...ez azért nem kicsit kínos. Lehet egy kicsit érdemes lenne átgondolni hogyan viselkedsz.


Az biztos kva élet, hogy nem tetszel neki, ezt borítékolhatod.

2022. szept. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Én általában azt kerülöm el jó messzire, akit ha meglátok levegőt venni alig tudok. Vagy ha beszél hozzám, rövid válaszokat adok, mert szinte megszólalni nem tudok a közelében. Vagy csak beszél valamit, és nem is arra figyelek, amiről beszél, hanem őt nézem.

Az arcát, a szemét, a mosolyát...és mikor befejezte azt sem tudom hol vagyok, miért vagyok ott, miről beszélt... akiről tudom, hogy ha bele szeretnék, engednék neki, akkor tönkretenne lelkileg.

2022. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Átmegy az út túloldalára...."

"Ha meglát lefagy, ledermed....."

"Nem köszön vissza vagy csak vigyorog...."



Hát nem akarlak elkeseríteni de én azokkal szemben viselkedtem így akiket tiszta szívből gyűlöltem.


Lehet itt nem arról van szó, hogy gyűlöl. Inkább arról, hogy nagyon nem tetszel neki vagy gáznak tart és cikinek érzi azt is, hogy ráköszönsz. Nem tudom mivel érdemelted ezt ki de valamivel tuti.

2022. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!