Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A nyilvános, csókot, taperolás...

A nyilvános, csókot, taperolást nem tartjátok közönséges viselkedésnek, (főleg) egy tanártól?

Figyelt kérdés

Mindenkitől szánalmasnak tartom, mert ez véleményem szerint olyan dolog, amit 4 fal között kell művelni. De egy kisvárosban, egy tanártól, egy nyílt rendezvényen mennyire gáz ez?

Kint voltunk a múlt hétvégén egy rendezvényen, ahol ott volt a tesóm fiának egyik tanára is, 25-30 közötti fiatal pasi. Vele volt a valószínűleg párja, akiről nem tudta levenni a kezét. Hol a seg*ét, hol az oldalát, hogy a melle alatt simogatta, vagy szájon puszilgatta. Kint volt az unokaöcsèm is, két osztálytársával, meg itt mindenki, mindenkit ismer. Szerintetek nem gáz ez így egy tanártól? Hogy a saját diákjai, vagy azoknak a szülei ezt lesik? Meg eleve, egy tanult embertől én többet várnék.


2022. szept. 23. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mindig is prolinak tartottam. Lehet engem prűdnek hívni, de anélkül is el tudom képzelni, hogy egyesek szeretik egymást és basznak egymással, hogy az orrom előtt demonstrálnák. Szerintem egymás átkarolása, kézen fogva járkálás, ülve a kezef ráhelyezése a másik combjára és egy elnyújtott (nem nyelves, nem cuppogós, nem egymás nyálát megivós) csók az, ami mások előtt még teljesen korrekt és kulturált. Egymásba feledkezve zabni egymást meg ruhán keresztül pettingelni jóformán rohadtul nem az. Ciki, mint a kiszívott nyak: arra sincs szüksége a legnagyobb kinkeknek sem egy kielégítő nemi élethez.
2022. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkitől alpárinak tartom, tök mindegy hány évesés mi a foglalkozása. Jó hogy dugni nem állnak neki nyilvánosan. Nem is értem a törvény miért nem tiltja nyilvános helyen a csókolózást, fogdosást meg hasonlókat. Ha megyek az utcán, buszon, plázában, bárhol, nem azt akarom nézni hogy ki mennyire van épp begerjedve.
2022. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Kézfogás, üdvözlő csók, átkarolás oké.

De ez a tipi-tapi. Főleg “ismert” emberként. Wá!

2022. szept. 23. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Én nem.

Én azt, amikor valaki a saját cilágát abszolútumnak gondolja, vagy csak valóságnak, akkor is. Mókás 😃

2022. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
De gáz
2022. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Irigykedünk, irigykedünk?
2022. szept. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt én is primitív viselkedésnek tartom, bárkik is csinálják. Kulturált emberek nem mások szeme láttára fogdossák egymást.
2022. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Persze, irigykedek. 🙂 Van saját kapcsolatom, mire irigykednék?


Egyszerűen csak gyomorforgató számomra, ha azt kell lesnem, hogy mások hogyan gerjednek be és kanosan taperolják közterületen a párjukat. Azon meg pláne kiakadtam, hogy egy tanár teszi. De egy orvoson, vagy hasonló “népszerű” személyen szintén kiakadtam volna. Milyen vicces lesz, amikor szájrakap a pletyka...

2022. szept. 24. 11:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég visszataszító egy viselkedés az már biztos.

Ezt nem közterületen kellene demonstrálni.


Tiszteljük meg a másikat azzal hogy nem zavarjuk őket.

De sajnos sokan képtelenek erre.

2022. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!