Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Londonban vagy Budapesten...

Londonban vagy Budapesten gyakoribb a nyilvános vizelés?

Figyelt kérdés
Nyáron voltam Londonban és eléggé meglepő tapasztalataim voltak mert több része is koszos és szemetes volt pedig egészen eddig azt hittem hogy London a legtisztább és legkultúráltabb város Európában Budapest meg pont az ellenkezője de mikor voltam ott néha még durvább részeket is láttam mint Budapesten. Szerencsére a szállás egy tiszta részen volt de még ott is többször láttam hogy vizeltek az utcán pedig alig több mint egy hetet voltam Londonban. Koronavírus helyzet miatt egyébként ez nem fokozottan büntetendő?

2021. nov. 13. 15:14
A kérdező szavazást indított:
Budapest
London
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Budapesten nagyobb a lakosság = Több idióta él.


Kecskeméten csak a kecskehúst meg a kecsketejet szeretik. Na meg a sört.;))))))))))))))))))))

2021. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
* londonban bocsi kecskemetet olvastam ne haragudj
2021. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Londonban a jobb környékeken is gyakoribb a nyilvános vizelés? Nem büntetik ott súlyosabban? Valaki élt már Londonban vagy volt ott hosszabb ideig? Mennyire veszélyes hely?
2021. nov. 13. 16:36
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként minél több válasz jöhet ha valaki keveset volt ott szintén érdekel hogy ő az alatt a kevés idő alatt tisztább és kultúráltabb helynek látta e Londont mint Budapestet vagy sem.
2021. nov. 13. 16:38
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Első, hogy lehet a Londont Kecskemétnek olvasni? Ebből a cuccból én is kérek 😂

Kérdező, London meglehetősen nagy város, heterogén összetételű lakossággal. Mindenféle ember és viselkedés előfordul, de a turistás környékek egyáltalán nem veszélyesek. Mi hárman mentünk fiatal lányok, végig biztonságban éreztük magunkat.

2021. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Londonról annyit, hogy nappal, ha te bemész egy akármilyen kocsmába, hogy használhatod-e a mosdót, nem fognak kizavarni. Az éjszaka neccesebb, egyes night clubok vagy egyéb helyek zárás előtt egy órával már nem engednek be, akár össze is pisilheted magad ott előttük. Amúgy a parkok is tele vannak nyilvános mosdókkal, ezek fizetősek, de tiszták. Az meg tény, hogy amikor ezek zárva vannak, mindenki odapisil, ahol talál magának egy sarkot. (Nagyon sokan buliznak minden hétvégén. Én meg reggel ötre járok dolgozni, láttam már szépet is, csúnyát is.)
2021. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
mindegy
2021. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dzsoki ***** válasza:
Londonban.Négyszer akkora a lélekszám.Tehát,ha fele annyian csinálják,mint Budapesten.Darabszámra,akkor is,dupla.
2021. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lakosság arányosan kérdeztem. Persze mondjuj igaz hogy területre már nem 4-szer akkora ezért zavaróbb lehet de akkor is inkàbb lakosság arányosan értettem a kérdèst. Példàul ott ez sokkak kevèsbé elfogadott és nem is megszokott dolog Budapesthez képest vagy pont hogy elfogadotabb és kevésbé èrzi úgy az àtlag hogy ezt nem lehetne mint Budapesten ès esetleg nem is annyira ítèli el a többi ember mint itt? Mert pèldàul az USA déli államaiban ilyen nem igazàn fordul elö hiszen a törvèny is súlyosabban bünteti ès az emberek azonnal rendört hívnának. Nyilván Európàban ilyen sehol nincs de azért az hogy mennyire tartják bunkósàgnak és mennyire adnak valahol az emberek a kultúrált viselkedèsre vagy mások vélemènyère az változtathat az arányokon a nagyvárosokban is.
2021. nov. 28. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!