Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na nem lesz őszi szünet-...

Na nem lesz őszi szünet- mííííííly meglepő nemde? Sokat spórolnak a 3 nap NEM fűtésen....

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen, most minden számít, főleg a gázvezetékek felrobbantása után a helyzet kritikus lesz az EU-ban.
2022. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"most minden számít, "


akkor online oktatás mától jövő áprilisig. tessék. ha minden számít.


Most költöttek (március ) 2,7 MILLIÁRDOT közoktatási IT eszközfejlesztésre. eszköz van, tudás van, protokoll van. tessék.


és akkor nem kell fűteni.

2022. szept. 29. 13:49
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom november elején még nem lesz annyira hideg mint januárban. Ezért minimálisan lehet így spórolni. Olcsóbb folyamatosan fűteni mint egy kihűlt iskolát felmelegíteni novemberben és januárban. Mondjuk ez utóbbit így is úgy is meg kell csinálni.

Így 3 hetes lesz a téli szünet. Országos szinten fogalmam sincs hogy mennyit lehet ezzel megspórolni.

2022. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, nem akkor spórolnának ha lenne őszi szünet? Hiszen akkor nem járnak be a gyerekek és nem kell fűteni. (Lehet hogy csak nem egyértelmű a kérdés)
2022. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"nem akkor spórolnának ha lenne őszi szünet?"


így van. de ez már narancslogika ezt megérteni....

nincs őszi szünet tehát bejárunk és fűtünk, de spórolunk....


nem evidens lenne hogy nem járunk be?

2022. szept. 29. 13:59
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Darabra ugyanannyi a szabadnap. A téli szünet pedig januárban lesz hosszabb, tehát jövő évi szabiból kell kivenni. Nem különösebben örülök ennek a variálásnak, de azért harakirit sem kell elkövetni. Pláne neked, Bazsika, úgysincs gyereked.
2022. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"A téli szünet pedig januárban lesz hosszabb, tehát jövő évi szabiból kell kivenni. "


ez HATALMAS tévedés. Ld Mt tárgyéven túlnyúló szabi.

Idézzem a passzust vagy kikeresed?


[link]

2022. szept. 29. 14:16
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Nagy szerencse hogy jó pár éve kikerültem már az oktatási rendszerből, ha ma lennék iskolás, szerintem felkötném magam. Hihetetlen hogy ezek mindent csak tönkretenni tudnak amihez csak hozzányúlnak. Egyetértek az alkeszos példával, az kormányozni ugyanúgy nem tudna mint ezek, de legalább kárt kevesebbet csinálna.
2022. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Bazsi, ne hülyülj. Nem keresem ki, oldd meg magad. De azt ugye te sem hiszed, hogy január másodikára nem vehetem ki a 2023-as szabimat csak azért, mert december 30-án sem dolgoztam? :)
2022. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

". De azt ugye te sem hiszed, hogy január másodikára nem vehetem ki a 2023-as szabimat"


ez pedig PONTOSAN így van.... nem ,nem kell nekem elhinni.

Jogszabályban benne van.

Amennyiben a szabadság túlnyúlik a tárgyéven, de folyamatos jelleggel kerül kivételre megszakítás nélkül, az még a tárgyévi szabadság terhére megy. dec 28-jan 4 pl = 2022-es szabi.. ennyi.


Nem, nem kell elhinni.

Jogszabály Mt.

2022. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!