Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnam visszahoditani...

Hogyan tudnam visszahoditani az osztalytarsam?

Figyelt kérdés

Biologia oran osszevesztem egy osztalytarsammal azon, hogy melyik a jobb a csapviz vagy az asvanyviz (szerintem a csapviz), kiabalasig fajult, majd szunetben nekem is jott, ezert verekedtunk is, vegul fejbe rugtam a foldon es abba hagyta.


Viszont a szerelmem azt mondta, hogy ez nagyon gyerekes volt, hogy ezen osszeverekedtunk, es picit kiabrandult belolem, hagyjam oicit gondolkodni.


Hogyan hoditsam vissza? Vegyek neki viragot?


Es miert nem erti meg, hogy nem en kezdtem, velem kezdtek el kiabalni es en voltam az akinek nekijott az az agyhalott dagadt barom.


2022. okt. 4. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

"Es miert nem erti meg, hogy nem en kezdtem"


:DD igaza van a szerelmednek

2022. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Ahhoz, hogy a társadalom normális legyen, be kellene vezetni ezeket a tantárgyakat:

személyisegzavarok, önismeret, asszertív kommunikáció, empátia, önreflexió, határmeghúzás, valóságfeldolgozás, konfliktuskezelés. Persze most sem késő elkezdeni tanulni.

Kérdező, sehogy. Ha nemet mondanak, és nem tudod feldolgozni, akkor nem a másikat kell meggyőzni hogy igent mondjon. Neked nincs elég önreflexiód, hogy elfogadd, a dolgoknak, tetteknek van következménye.

Egy igazi őszinte beszélgetés, ami szívből jön és nem szerep, bábszinház segíthet feldolgozni neked a dolgokat.

2022. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mi vagy te valami dalai lama? Nem szentimentalis kioktatast kertem te szerzetes hanem konkret tanacsokat.
2022. okt. 4. 13:01
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Konkrét. Tehát sablon, amit csak követni kell belefektetett munka, erőfeszítés nélkül. A konkrét tanács az élethez nincs előre megrágva, megemesztve és eléd köpve, hogy csak fogyaszd. Neked kell megdolgoznod érte és összeállítani.

Sajnos a társadalom jelentős része nem áll azon a szinten, hogy a valóságba nézzen.

2022. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Rendben van, konkrét tanács: NE VEREKEDJ azért, hogy meggyőzz valakit. Ne is veszekedj úgy, hogy abból verekedés legyen.

Ennyi.

2022. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hagyj béken
2022. okt. 4. 16:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csapvíz miatt összeverekedni??? XD MegaLOL. Szánalmas vagy. Tanuld meg, hogy nem vitatkozol minden hülyeség miatt, az ilyen ember elviselhetetlen, megértem a párod.
2022. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Troll
2022. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A csapvíz szr!
2022. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mint az itteni valaszolok
2022. okt. 5. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!