Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

Mit tegyek, hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
3 napja szakított velem párom, arra hivatkozva, hogy szabadságra van szüksége. elolvasta az összes levelemet és beszélgetéseimet még júniusban, és arra is kitért, hogy nagyon megbántották az ott olvasottak. már megkérdezte, hogy mikor küldje el a cuccaimat. 140 kmre lakunk egymástól. 8 hónapig együtt éltünk, de csak itt találtam munkát. mit tegyek, hogy vissza kapjam? nagyon szeretem és tuom, hogy ő is szeret engem. hiszen, fél óra leforgása alatt döntött a szakítás mellett. egyik pillanatban még "én is szeretlek" a másik pillanatban már csak barátként. segítsetek! mit tegyek, hogy újra fellángoltassam? már tudom, hogy mit és hol rontottam el. és képes vagyok változni :)

2013. szept. 27. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
és mit rontottál el?
2013. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem használt nagybetűt a mondatai elején.
2013. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tényleg. na az ilyen ne csodálkozzon ha otthagyják.
2013. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

SZÖVEGES EGYENLET KÉRDÉS:

3napal ezelőtt"X" eltávolodott "Y"-tól 140km távolságra.

8hónapig együtt voltak,de "Z" miatt("Z"mint zavaró tényező)bekövetkezett az eltávolodás.

Kérdés: Ha mindketten szeretik még egymást,mikor lesznek újra együtt?

Válasz:az ismeretlenek az egyenletben:X;Y;Z

ismert:140km;3nap;8hónap

Ez így elég nehéz lesz,de megoldjuk.

2013. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!