Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 12.-es vagyok, 4 évig leépítet...

12.-es vagyok, 4 évig leépítettem a méltóságomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim sajnos.

Két ember van akivel jóba vagyok, de sosem lesznek a barátaim mert nincs az a közös pont.

Olyan barátaim vannak, akik szerintem nem azok. Annak hazudják magukat, de nem mennek velem sehova, szünetben beszélnek csak velem, ahol viccet csinálnak belőlem. Videókat csinálnak rólam, ahol a versíró képességemet obszcén lírák alkotására használom és felolvastatják velem és röhögnek rajtam. Én is nevetek mert jól esik a figyelem.

Ebben a csapatban van egy fiú aki 10. óta folyamatosan bullyngolt (szidalmazott) többiek nevettek vele.. Már nem csinálja amióta többiek nem foglalkoznak már velem annyit. Nem haragszom arra a fiúra mert mentális beteg, többször volt öngyilkossági kísérlete, dühkitörései vannak és buta.

Osztályban a periférián vagyok, levegőnek néznek engem...

Lányok furák, hol dicsérik a külsőm, de gyakran inkább észre sem vesznek.

Tanáraim viszont kedvesek velem, szoktam velük beszélgetni.


Nem tudom, hogy ezzel a csapattal mit kezdjek. Teljes magány vagy alkalmazkodjak?



2022. okt. 4. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Teljes magány az osztályban
Alkalmazkodj, beszélgess azzal a csapattal akkor is ha csak viccet csinálnak belőled és leszarnak téged.
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ezekhez a nyomikhoz ne alkalmazkodj, bírd ki az utolsó évet és többet nem kell belük foglalkoznod
2022. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Nálam is ilyenek az osztálytársaim. Fenét fog alkalmazkodni, ő bajuk, ha ennyire h*lyék.

Kérdező, ne kényszeríts magadra egy másik személyiséget, aki nem te vagy. Barátkozz máshol.

2022. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek ne írj semmi ilyesmit nekik!! Csak a vicc tárgya leszel.

Ha ilyesmit kérnek rázd le őket. Ha egyedül érzed magad szünetben hallgass zenét, tanulj a következő órára. Mindjárt vége a giminek!

2022. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Hát egy évet birj ki.


Azonban az egyetemen, munkahelyen jó lenne, ha alkalmazkodnál, nyitott lennél az emberek felé, mert különben csak az elutasítottság fog rád várni az egész életedben.

2022. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én minden közegben erre a sorsra jutok, mert nem vagyok hajlandó szórakoztatni a "főnökséget". Ilyenkor a legjobb stratégia, hogy ha már kívülállóként határoztad meg magad, akkor következetesen csináld is, és ne állj le például röhögni a téged lealázó vicceken. Én középsulis koromban minden egyes szünetben elhúztam, hogy ne tudjanak velem g.cizni. Vagy a folyosón sétáltam, vagy lementem a büfébe, de ha jobb nem jutott eszembe olyan is volt, hogy csak bezárkóztam a WC-be. Munkahelyen már nehezebb, mert munka közben is folyamatosan megy a pofázás, valamikor meg muszáj elvégezni. Ilyenkor általában játszom a hülyét, mint aki nem tudja felfogni, hogy mit miért mondanak neki, de ha igazán g.ci kollégák jönnek oda, akkor megint csak felállok és inkább teszek egy kört.
2022. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es kommentre reagálva

Olyan szinten alkalmazkodj, hogy fogadd el a másikat, találd meg a közös témát (ha van). De ne add fel a személyiséged, stílusod, ízlésed (pl. ne vegyél fel olyan ruhát, ne hallgass olyan zenét ami nem tetszik, csak azért hogy barátkozzanak veled).

2022. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!