Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A szalagavatón KÖTELEZŐ részt...

A szalagavatón KÖTELEZŐ részt venni?

Figyelt kérdés
Mert nekem jövő hónapban lesz, és nem akarok elmenni. Egyszerűen nem jön be ez az egész. Azt mondta ofőm hogy de kötelező. De hol írja a törvény, hogy az? Mi van ha megmondom hogy nem akarok menni, és nem is fogok? Ha nem akarok menni, akkor mit tudnak csinálni?
2022. okt. 6. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem volt az, én és még 4 akkori barátom előtte beültünk a kocsmába, és elszállt az idő, meg is ütött minket akkor a pia, és full kihagytuk az egészet.


Igaz, osztályfőnöki intő lett belőle.

2022. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Max leszidni tud, vagy beír egy intőt ami téged végzősként valószínűleg már egyáltalán nem fog érdekelni, és ennyi. Mást nem tudnak csinálni. Én sem tervezek menni.
2022. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Mondd, hogy Jehova Tanúja lettél, és a vallásod tiltja. Abba nem köthet bele.
2022. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
És se voltam. simán nem mentem el és csá. senki se kérdezte miért nem, senki se büntetett. kicsit túldimenzionáljátok saját magatokat.
2022. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Előre szóltam hogy nem fogok rajta részt venni.

Morgás volt, de nem lett semmi belőle

2022. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem kötelező részt venni. Én kihagytam a sajátomat, mert nem tetszett ahogy kitalálta az osztályom, olyan idétlen szervezés volt. Amúgy se voltam a legfontosabb személy, ezért senkinek sem hiányoztam.

Ha nem akarsz menni szólj előre és meg van oldva.

2022. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szóltam hogy nem megyek erre az osztály"főnök" elkzedett balhézni, vicces volt nézni ahogy vergődik
2022. okt. 8. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk arra befizetnék.
2022. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk csak azért jöttek el, mert előtte volt az osztalytanc amibe mindenki táncolt, + szallagtuzo nyilvan. És így már ott maradtak a keringore azok akik nem keringoztek. Ha nálatok is így van, akkor tancold le az osztalytancot, szallagtuzon vegyél részt aztán menj haza. Észre sem fogják venni. Majd afteron találkoztok
2022. okt. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Táncolni aha xd előbb fogom magam fejen állva leszopni mint hogy táncoljak
2022. okt. 9. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!