Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy egyetem bezárja a...

Ha egy egyetem bezárja a koleszt még a szorgalmiban, akkor ezzel együtt el kell-e rendelje az online oktatást? A vidéki hallgatók nem tudnak részt venni az órákon, pláne nem a határon túli hallgatók

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 08:52
1 2
 1/12 Garf1eld ***** válasza:
32%
Nem. Albérlet is van a világon.🦅
2022. okt. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

és azt majd te fizeted nekik vagy ki?HM?


Ja a jelszavad megvan már?

2022. okt. 7. 08:54
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Az egyetem nem kötelezö, a kollégium biztosítása meg végképp nem. Amiatt, hogy a kollégium bezár, senki nem kap semmiféle kárpótlást vagy nem lesz online oktatás (föleg, hogy a szorgalmi idöszak eleve nem erröl szól).

A lakhatás megoldása mindenkinek magánügye, miért kellene bármi másnak fizetnie?

Ideje lenne felnönöd és nem elvárni mindent, hanem elfogadni, hogy a felnöttség azzal jár, a problémákat neked magadnak kell megoldani.


Mellesleg a stílusod is igencsak negatív, miért kellene az elsö válaszolónak vagy bárki másnak fizetnie a te szállásodat.

A jelszó része meg egyáltalán nem értelmezhetö, de gondolom, ez is valamiféle hözöngés akar lenni.

2022. okt. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

"a kollégium biztosítása meg végképp nem."



A kollégium biztosítása az egyetem részéről KÖTELEZŐ uis aki pályázott és felvételt nyert a kollégiumba, az a hallgatói SZERZŐDÉS részeként aláírta és az egyetem is aláírta, hogy a megpályázott időszakra ( 1 tanulmányi év) jogosult a férőhelyre.


JOGOSULT.

szerződés van róla.

Ugyebár.

2022. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

érdemes átolvasni egy MINTA koll. szerződés.. ki mit vállalt az aláírásával


[link]

2022. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megint elfelejtettél visszalépni a kérdező fiókjába.
2022. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogosulni jogosult vagy persze, de ha nem tud szolgáltatást fentartani akkor neked sincs mit igénybevenni hiába vagy rá jogosult!


Komolyan egy egyetemistának kell ezt elmagyarázzam?


Figy JOGOSULT vagyok villanyáramot vételezni, mert szerződésem van róla, de a szolgáltató éppen karbantartást végez így nincs áram... A mosás meg a főzés pedig félbemaradt, a hűtő félig kiolvadt..


Ugyanaz!


Nyújtsd be a kárigéned az egyetem irányába, aztán majd imádkozz a vizsgák előtt sokat, hátha...

2022. okt. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

"Jogosulni jogosult vagy persze, de ha nem tud szolgáltatást fentartani "


ezt is szabályozza a szerződés. vis maior nevesítve természeti katasztrófa ill megszűnő államrend (ld katonai puccs) esetén nem köteles szolgáltatni. amennyiben ezek nem állnak fenn akkor .... akkor szopóka van, mert köteles szolgáltatni.


ha nem: combos kártérítésre kötelezhető.. havi 200.000 van az én koleszos szerződésemben abból már futja albira.

2022. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem unod még? Hányszor fogod ezt még feltenni? Ilyen nagy szád van akkor menj be a rektorhoz vagy a dékánhoz és ott verd magad ne itt a gyk-án.
2022. okt. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

"Ilyen nagy szád van akkor menj be a rektorhoz"


nem bemenni kell a rektorhoz (minek? nem az ő döntése, hanem a fenntartóé), hanem a fenntartóhoz küldeni egy kárigény-bejelentőt.

2022. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!