Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más gimnáziumokban is ennyire...

Más gimnáziumokban is ennyire alkoholizálnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
A gimi első, és most második évében is megfigyeltem, hogy páran le szoktak részegedni. De nem évi egy-két alkalommal, hanem többször. Rendszeresen buliznak, ott isznak, falunapokról (amikor szintén berúgtak, az egyik másnap röhögve mesélte, hogy a magymamája hogyan szidta le, mikor hazaért), szülinapkról, szilveszterről, stb. Az egyik lány már majdnem büszkén mesélte, hogy egyszer zsinórban 4 hétvégén volt részeg. A barátnőjéről meg azt mesélte, hogy minden buliban részehee issza magát, ahová elmegy. Tényleg ilyen szinten rosszak vagyunk alkohol szinten?

2022. okt. 7. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Igazából ez megy egyetemen is, csak annyi a különbség, hogy ott már nem dicsekszel vele.


Összességében nem mondanám én ezt akkora problémának. Közösen elmentek a haverokkal inni, teljesen normális és sok szép emléket adnak.

A probléma ott kezdődik amikor valakiből ez alkoholizmust vált ki, de összességében ott egyéb problémák állnak a háttérben és általában nem az, hogy valakinek megízlik az ital és szimplán ràszokik egy életre.

2022. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a suliban olyan is volt még, hogy a srácnak bekrepált a mája, olyan masszív alkesz lett.
2022. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
51%
Igen, sajnos.
2022. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Nálunk is sajnos ez van. Számomra ez nagyon zavaró és aki nem ilyen azt hülyének nézik ☹️
2022. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi, meredekebb helyeken még fű is előkerül, nemhogy alkohol.
2022. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!