Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy iskola mit tehet ha adott...

Egy iskola mit tehet ha adott nap egy teljes osztály hiányzik A-Z-ig mindenki, és mindenki hoz igazolást? A semmin kívül? Orvosi és szülői igazolást nem dobhat félre el kell fogadnia

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a semmin kívül semmit. Ahogy írtad, van igazolás. Innentől kezdve egyébként is mindegy.
2022. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mit tehet? Mért kéne bármit tennie? A tanár örülhet, hogy nincs órája. De ilyen úgyse fordul elő, kár ezen gondolkodni.
2022. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha trollkodtok, akkor a tanárok is simán trollkodhatnak. Mondjuk a lógós nap utáni első órán mondja, hogy "ahogy múlt órán megbeszéltük, ma dolgozat lesz", és tényleg komoly dolgozatot irat.

Vagy csak simán kihagyja a lógós órára betervezett anyagrészt, hogy ő ott volt, leadta az anyagot a jelenlévőknek, a hiányzók meg tanulják meg, ahogy tudják.

2022. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyet tehet az iskola. Haza küldi a tanárt is.
2022. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 qkker1 ***** válasza:
58%
Alapítványi iskola qrva sokadik rész.
2022. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ha összebeszél az osztály, akkor lehet, vicc gyanánt. Egyébként én olyan gimibe jártam, ahol 12-16 fős osztályok voltak (mi 12-en voltunk) és olyan összejött párszor influenza időszakban, hogy csak 2-3-an voltak bent, szóval akár el is tudom képzelni, hogy lehet ilyen.
2022. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!