Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom pc-n beállítani...

Grdtms kérdése:

Hogyan tudom pc-n beállítani alkalmazásban(Bs player, vlc, gom player vagy bármibe), hogyha nézek egy sorozatot és az adott nap befejezem akkor másnap ugyanott folytassa? Netflixszerűen.

Figyelt kérdés
Azt betudom állitani egy filmnél, hogy folytassa a lejátszást. De ha létrehozok egy lejátszási listát( 1 évad) és befejezem, akkor másnap, hogy tudnám ugyanott folytatni ahol az adott rész abbahagytam? Összes alkalmazásban amiket fentebb említettem előlről kezdi a lejátszási listát, ha újra elindítom.

#sorozat #program #Epizód folytatás
2021. okt. 26. 08:54
 1/4 CspCsj ***** válasza:
100%

MPC-HC:

[link]

[link]

2021. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez se segít, a playlist fájl újraindításakor előlről kezdi a listát.
2021. okt. 27. 06:35
 3/4 CspCsj ***** válasza:

MPC-t úgy próbáltam ezekkel a beállításokkal, hogy az "aktív" lejátszási listát ott folytatta, ahol abbahagytam.


Ha te egyszerre sok sorozatot akarsz folytatólagosan nézni, akkor talán bővítményekkel lehet ilyet, pl. VLC-hez:

[link]

2021. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, igen ez jónak tűnik, angol nyelvű leírásokból is. De még bénázok, nem nagyon értem, hogy kell használni.
2021. okt. 28. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!