Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Ti mit csináltok, ha...

Csajok! Ti mit csináltok, ha nem vagytok megelégedve magatokkal egy adott nap?

Figyelt kérdés
A sok stressz miatt rengeteg pattanás jött ki rajtam,faj a hasam, puffadok. Rendszeresen edzek, 3liter vizet iszok, és egészségesen eszem. Egyszerűen csak nagyon stresszesek a mindennapok számomra, es nem tudom mit tegyek. Lassan már ott tartok, hogy kimozdulni nincs így kedvem, mert gyulolom magam,akarmit csinálok nem vagyok magammal megelégedve. A hétköznapjai m a hajtásról szólnak, és ugyerzem sosem birok onmagam lenni, mert mindig másoknak akarok megfelelni.jon egy szituáció, és stresszelek, jönnek a pattanások, puffadok, nem bírok enni.
2021. szept. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a stressztől lennének. Gyakran a tejtermékek okozzák. Én ha bármi tejeset eszek, másnap már virít is a piros pattanás az arcomon. Ezért inkább nem fogyasztok tejterméket, próbáld ki te is.
2021. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a puffadás is simán lehet a tejes kajáktól.
2021. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen napjaim, főleg menstruáció környékén. Felveszek valami bő ruhát és szarok a világra, amennyire tudok
2021. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Edzeni járok. Harcművészetre, nagyon jól levezeti a streszt és vannak siker élményeim is. Illetve, ott a társaság 95% fiú/férfi. Valahogy nem szeretem a nők társaságát, leszámítva azt a pár barátnőmet.

2. Ha feladatom van, amit meg kell csinálnom, de nagyon nincs kedvem, akkor előtte takarítok picit. Rendezett környezetben nekem jobban megy a koncentrálás. Hatékonyabb vagyok.

3. Zenét hallgatok, általában valami metálosat.

4. Hajat mosok. Az sokat segít, ha kényelmetlenül érzem magam. Felfrissít.

2021. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!