Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek írhatok a tanárnak...

Szerintetek írhatok a tanárnak e-mailban vagy Facebook-on?

Figyelt kérdés

Még tavaly szerettem volna elkéredzkedni, hogy elmehessek 2 egyetemnek a nyílt napjára. Ezért elmentem a tanáriba, megkerestem az osztályfőnököm és elkéredzkedtem, viszont kinevetett, ahogyan több tanár is, hogy minek megyek el, úgy sem fognak felvenni, de menjek el nyugodtan, de csak az időmet pazarlom.


Nagyon rosszul esett, abban a pillanatban sírni tudtam volna, viszont egy tanár utánam jött, hogy szeretne velem beszélni négy szem közt.


Szóval elmentünk egy terembe, ahol azt mondta, hogy ne is hallgassak a tanárokra, csak rajtam múlik, hogy felvesznek-e vagy sem, és Ő biztos abban, hogy jól fog sikerülni az érettségim, és felfognak engem venni, nyugodtan menjek el nyíltnapra, és ha van bármi kérdésem, őt nyugodtan kereshetem, picit ilyen Szabó Péteres motivációs előadás szerű volt, de nekem pont arra volt szükségem. Pedig Ő nem tanított engem soha, nem is ismert.


Később adott általános tanácsokat az érettségivel kapcsolatban, hogy hogyan érdemes felkészülni, illetve mivel az egyik tantárgy amit ő tanított beleszámított a felvételibe, abból teljesen ingyen tartott nekem felkészítő órát, illetve azoknak is, akik szerettek volna jó jegyet érettségin abból a tárgyból.


Végül felvettek, azóta elkezdtem az egyetemet, bár csak önköltségesre, de nekem ez is siker.


Azon gondolkoztam, hogy írnék a tanárnak egy e-mailt vagy egy Facebook üzenetet, hogy köszönök mindent, a támogatást, a felkészítést, hogy kiállt értem.


Nem tudom fent van-e az e-mail címe az iskola honlapján, vagy, hogy van-e Facebookja, ez egy hirtelen ötlet.


2022. okt. 16. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Jólesne neki! Írj!
2022. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Írj, nagyon jól fog neki esni.
2022. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Persze, nyugodtan.
2022. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Írj neki nyugodtan
2022. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha írni szeretnél neki akkor inkább a sulis e-mailjére.
2022. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Mindenképpen.

jelen helyzetben minden támogatásra szükségük van, amiből azt látják, hogy érdemes csinálni.

2022. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki a helyében, ha emiatt megkeresne egy diák, jól esne, hogy tudtam segíteni és különösen az, hogy ezt nem felejtette el a diák.☺️
2022. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!