Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak holnap a közepes...

Mit csináljak holnap a közepesen "haszontalan" órámon?

Figyelt kérdés

Csak azért járok be, mert van jelenléti ív és elvileg előny a 8 pont vizsgán, ha valaki háromnál kevesebbet hiányzott, de egyébként előadás. A ppt minden óráról van töltve az erre használt felületen már a félév eleje óra, tulajdonképpen abból áll az óra, hogy a tanár csak kivetíti a diasort és felolvassa. Szóval lejegyzetelnem bármit is nincs túl sok értelme, csak lenne egy nem túl esztétikus vázlatom, ami amúgy is 1/1 megvan olvasható formában, órai aktivitásra nincs lehetőség.

Szóval valami tipp, hogy mit csináljak?

Ilyen opcióim ókra gondoltam, hogy megírom a házimat egy másik tárgyból, tanulok zhra, vagy a csütörtöki dogára, mert egy tárgyból minden héten van teszt, vagy megcsinálok egy beadandót, vagy rendbe rakom egy másik jegyzetem. Mit javasoltok arra a másfél órára? :D


2022. okt. 18. 21:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Órai aktivitás alatt azt értem, hogy nincs olyan, hogy a tanár kérdez, valaki meg válaszol.
2022. okt. 18. 21:13
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj pl masra 🤷 en jartam ki ugy egy eves sulit h kb 5* voltam bent. Alairtak helyettem mindig
2022. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!