Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitség! Alig eszek. Amit...

Segitség! Alig eszek. Amit eszek, az szénhidrátbomba. (Leginkább gyümölcs, müzli, néha egy szelet kenyér, ilyen haszontalan dolgok. ) Ha értelmes ételt akarok erőltetni, az meg visszajön. Mit csináljak? Más volt így? 35 hkm

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél, ami jólesik, hacsak nincs egészségügyi ellenjavallat.
2015. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan CH-t, ezen a pár héten nem múlik.
2015. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Baj nincs, de mennyiségileg is olyan keveset eszek, hogy aggódom, hogy nehogy ne legyen elég a babának. Főleg a minőség miatt. Igazából az első perctől nem voltam jó evő, nem is híztam eddig csak 6 kilót, de meg tudtam enni a húst is, meg bármilyen főtt ételt is. Inkább ez a része miatt aggódom.

2015. aug. 26. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
44%

Van fogalmad róla, hogy mi az a szénhidrát? Mert a felsorolás alapján a legkevésbé sincs.


De mindegy is, egyél, ami jólesik. A baba elveszi, ami neki kell. Hízni meg nem muszáj, én pl fogytam.

2015. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a második babámmal csak és kizárólag pizzát tudtam enni. Tehát szénhidrátot, de csak napi pár szeletet. Nem volt gond, 2900 grammal született. Terhesvitamint szedj mindenképpen. De gonolom minden vizsgálati eredményed jó lett, nincs okod aggodalomra :)


3 gyerekes anyuka

2015. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van fogalmam a szénhidrát fogalmáról, szerintem a fehér kenyér és a bolti müzli pont ilyen. De van a gyümölcsben is attól, mert nem csoki.


Utolsó, szedek Femibiont. Köszönöm a megnyugtatást! :)

2015. aug. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!