Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Büdös osztálytársnak hogy...

Büdös osztálytársnak hogy jelezzünk?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 3 büdös osztálytársam. Az egyik jó körülmények között él, nemrég gyereket vállaltak a szulei, igazi palotában élnek, de egy k. va dezodorra pont nem futotta a kassza vagy nem tudom, szegeny gyerek olyan orrfacsaróan g.ci izzadsag szagu hogy 3 méteres tavolsagbol lehet érezni. Igénytelen, szerintem nem fürdik, ha fürdik is hajat nem mos, olyan fajta zsírréteg gyülemlett fel a fejtetőjén ki lehetne benne sütni egy kg oldalast. A masodik igazabol furdik szerintem, neki a ruhaja meg a haja budos, mivel gondolom sportol, és a ruha 2 mosása között felveszi sokszor amibe bele is izzad, ergo a hajával is ez van, szerintem 2 hetente mossa, nem is tudom hogyan lehetne leirni, de mióta először beleszippantottam azóta olyannak képzelem a gázkamrákat. A harmadik egyén meg szerintem rossz körülmények között lehet, mert nem viccelek, olyan a szaga mint a hajléktalannak az utcán,a haja, az arca szerintem 2 éve nem látott vizet, egszeruen borzalmas. Hogyan lehetne a tudtukra adni hogy olyan budosek hogy megfulladok helyben? Nyilvám szépen fogalmazva, hogy ne nagyon sertodjenek meg attol hogy tudtukra adom ezt a hires neves informáciot?

2022. okt. 18. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Én szimplán szóvá tenném. Az osztálytársaid, nem a haverjaid. Szimplán vágd az arcába, hogy igazán adhatna magára, mert kellemetlen a szaga és ez gáz.
2022. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem szívesen bántanám meg, de egy névtelen levélben tudtukra kéne adni a dolgot.
2022. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Max az osztályfőnöknek szólhatsz,ő meg szól a szülőknek.


Bár elég furcsa hogy 3 "büdös" osztálytársad is van,lehet csak a te orrod csal, ha más még nem tette szóvá. Az hogy zsíros a haja még nem azt jelenti hogy nem mossa,van akinek 1 nap alatt bezsírosodik...

2022. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Én félrehívnám és úgy beszélnék vele. Volt egy kollégám is rettenetes áporodott izzadságszaggal. Vele is négyszemközt beszéltem meg. Büdös ugyan sosem voltam, de annyi jelentéktelen dolog miatt bántottak már, aláztak meg, beszéltek ki. Tudom milyen érzés, mikor érzed, hogy megszólnak, de nem tudod, hogy épp miért. Tudom, hogy a legtöbb embernek ez jön magától, de nem mindenkinek. Én is a sok pofavagdosás útján jöttem rá, hogy a szemöldök közötti szőr szégyellni való. Nem akarom, hogy más is a fájdalmas úton jöjjön rá a szépséghibáira.
2022. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem a névtelen levelet fogom választani, egy dezodorral odacsomagolva. 3, más is szokta érezni nem csak én, többször volt hogy egy lány osztálytársam nekem mondta hogy milyen igénytelenek az említett személyek, a barátaim is el mondták már szokszor, szóval az vagy mindenki orra csal az egész osztályban, vagy pedig ezek az emberek ténylegesen büdösek.
2022. okt. 19. 07:16
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Ne tegyél dezodort, ne légy már paraszt...
2022. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De akkor hogy csináljam szerinted?
2022. okt. 19. 15:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi az az egy 3?
2022. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne ülj melléjük,vagy kerüld ki őket.. Vagy szólj az ofőnek,a társaiddal együtt.
2022. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
15:14,elírtam. Remélem nem bántja nagyon a szemed. A normális válaszolóknak köszönöm!
2022. okt. 19. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!