Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van ennyi neveletlen...

Miért van ennyi neveletlen gyerek az iskolában?

Figyelt kérdés
Én mindig tiszteltem/elfogadtam a tanárokat

#iskola #neveletlendiákok
2022. okt. 20. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Mit tisztelsz bennük? a legtöbb tanár szart se ér
2022. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Testi fenyítés hiánya, a közösségi médiábol átvett "legyél flegma és egoista".
2022. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert szaporodnak a suttyók is.
2022. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert manapsag a jogszabalyok tul sokat engednek a gyerekeknek. Az milyen mar, hogy egy tasli miatt a gyerek feljelentjeti a szuleit? Regen ha a tanar nyakon vagta a gyereket, a szuleitol is kapott egyet. Ma meg ha a tanar csak gondolni mer arra, hogy a gyereket fegyelmezni kellene, birosag ele kerul. Allitjak, hogy a gyerek nem tud gondolkodni, mert "csak gyerek es a gyerekek mar csak ilyenek". De ez nem igaz! Visszaemlekszem, hogy en gyerekkent igenis tudtam merlegelni. Mas kolykok miert ne tudnanak? Rafinalt kis dogok. Ennyi.
2022. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1-es nem azt mondtam, hogy minden tanárt kell tisztelni, de elkell fogadni, én se szerettem minden tanárt, de voltak normális, kedves tanárok is.
2022. okt. 20. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Azért, mert a szüleik csak legyártják őket - anyagi érdekből, egyébként egy jurtában vergődnének 175-en a Hortobágy közepén, - de a nevelésre már nem futja. Se eszük, se felelősségtudatuk, se intelligenciájuk, se kedvük, se értékrendjük, - gyakorlatilag semmijük nincs, csak a két "csatlakozó", amit össz lehet illeszteni a legyártáshoz, a többit meg vastagon...

Az ő felelősségük a nevelés, nem az iskoláé, de ezt hiába is mondod el egy ilyen sutyeráknak.

2022. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet én voltam jó gyerek, de én nem kaptam se szaktanárit, se igazgatóit, kisebb beírást kaptam 1-2-szor mert pl beszéltem egy koncert közben
2022. okt. 20. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szülők képtelenek a gyerek nevelésére.
2022. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szülők nem figyelnek a gyerekükre, nem foglalkoznak velük.

Mert az emberek nagy részének a leghalványabb fogalma sincs arról hogy mit is egy tanár munkája, hogy milyen tanítani, stb. ezért lenézik őket és ezt eltanulják a gyerekek is egy pillanat alatt.

2022. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon erős réteg, akiknek abból áll a gyereknevelés, hogy vagy a kezébe adják a telefont, vagy leültetik a TV elé. Mondván, elvan ő így is, csendben van, addig sem kell vele foglalkozni. Ezek azok a szülők, akik anyagi érdekből potyogtatják szegény gyerekeket.

Egyre több az olyan szülő is (tanárgyerekként írok), akik már eleve nem tisztelik eléggé a tanárokat, és erről nem okvetlenül a kormány uszító propagandája tehet, nem becsülik meg őket kellően. Nos, egy ilyen ember ugyanezt a viselkedésmintát viteti tovább a gyerekben.

Szomorú, ami most megy, és félő, hogy csak rosszabb lesz.

2022. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!