Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha a baromi nevelet...

Mit tegyek ha a baromi neveletlen osztálytársaik miatt én érzem magam kínosan a tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy fiú osztályba járok és mikor indulom haza akkor nem tudom sem lehagyni őket mert ugyan arra jönnek mint én és ugyan akkor indulnak.


De később indulni sem mert elmenne a vonatom amire 1 órát kell várni.


Az a lényeg hogy 10. - es vagyok és az osztálytársaim baromi furák.

Jövök előttük a járdán, de közben kiabállnak nekem hátulról "vicces" dolgokat...


Leérek a metróhoz és ők is beérnek engem.


Na itt 2 lehetőség van... Vagy a kocsi másik oldába szállok,de akkor direkt szívják a vérem "viccből" úgy hogy csendben néznek vagy csinálnak valamit.

Vagy velük szállok fel, de akkor meg egyfolytában hozzámszólnak baromságokat vagy bökdösnek.


Meg olyan fura dolgokat csinálnak hogy az valami hihetetlen... Mint ha nekik ez természetes lenne.


APl. Lesz az egyik megállónál egy üres hely.... Leülök olvasni és mellém ül az egyik osztálytársam aztán hozzámdől hogy úgy nézze meg hogy mit olvasok.


De ugyan ez az oszt. Tarsam leejtett egy zsebkendőt a metrómegállóban és nemhogy felvette volna... Nem... Képes volt berugdosni a metro alagútba.


A másik oszt.tarsa. meg hirtelen ilyen hülye mozdulatokat csinál mint ha vicces lenne... És azelőtt meg elkezdett velem "légboxolni" a metrón... Én meg csak álltam ott és nem tudtam hogy vörös legyek a kíntól vagy lila.



Ha meg szólok nekik hogy kérlek ne égessetek akkor azt sem veszik komolyan és elkezdik hogy jó.. Legyünk komolyak... Hagyjál komoly vagyok... Ilyen hülye arcal.


Mi a francot lehet ezekkel tenni??


Szó szerint sehogy nem lehet velük komolyan beszélni mert egyszerűen NEM veszik KOMOLYAN... Azt hiszik vicces hogy ha sok ember előtt baromkodnak.


De a vonatot meg nem akarom lekésni.... Később nem indulhatok mert ilyen 2-3 perceken szokott múlni... De ha meg gyorsabban sétálok akkor a metrómegállóban úgy is beérnek engem....



17/f


2016. febr. 19. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim*
2016. febr. 19. 21:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok alaptalanul ítélkezni, de nem lehet, hogy azért égetnek mert amúgy jóba vagy velük? vagy legalábbis azt a látszatot kelted? csak mert nehezen tudom elképzelni h annak ellenére keresik a társaságod h sose beszélgetsz velük... nekem is voltak ilyen osztálytársaim és csak annyi kellett h elkerüljem őket... egyébként milyen metróval utazol, ahol nem tudsz más kocsiba szállni mint ők?
2016. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy vagyok jóba velük hogy gyakorlaton mindenkinek segitenie kell mindenkinek.


De másképpen nem.


Úgy értem hogy 1 kocsiba mert előre szoktam szálni és ők is.


Ha középen állok a peronon észrevesznek.


1 gyerek a társaságból meg hátra megy

2016. febr. 23. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát röhejesek:D pedig mondom, én is átéltem ezt. Ha nem foglalkozoz velük le kell h kopjanak ha nem előbb, utóbb.

#1es voltam

2016. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!