Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg igaz hogy hamarosan...

Tényleg igaz hogy hamarosan távoktatás lesz mert 3 millió helyett 45 millió lesz a fűtés? Egyik tanárom mondta

Figyelt kérdés

2022. okt. 24. 08:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ezzel csak kiparodizáltam a nyuggereket
2022. okt. 24. 12:13
 22/26 anonim ***** válasza:
33%

17: te ezeket honnan szeded ?!


Rémhírterjesztés és hitelrontás..


Egyébként én simán el tudom képzelni, hogy egyeseknek jót tenne a sorkatonaság, az eu-s pénzekből a kisember semmit sem kap, a nato nem véd meg, az euro meg szépen megy fölfelé...

2022. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%

#22 Miről beszélsz? Senkinek nem tenne jót a sorkatonaság, nem attól fog megváltozni az életfelfogása, hogy olyat csinál amit rá erőltetnek.


Az eus pénzekből normál esetben európai színvonalú infrastruktúrának kellene kiépülnie amit az átlag ember is igénybe vesz. A magyar ember érdeke, hogy legyenek normális utak, felújított kórházak és iskolák, illetve sok más. Persze Orbánék nem erre költötték.


A NATO tényleg nem véd meg, ebben igazad van, ugyanis ha közbe kell avatkozniuk akkor már úgyis mindegy lesz mert ott mi már elég sok atomtöltetet kaptunk.

De ettől függetlenül ha valami csoda folytán az ukránok sorsára jutnánk és nem lenne belőle atomháború akkor a NATO az egyetlen reményünk.

2022. okt. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

"Az eus pénzekből normál esetben európai színvonalú infrastruktúrának kellene kiépülnie"


Jah, kellene, de nem épül! :)


Érdemes szétnézni Borsodban, Békésben stb., a kisember bizony semmit sem tapasztal a nagy eus jólétből!!


A sorkatonaság meg nem az életfelfogást változtatja meg, hanem rendre, fegyelemre, kitartásra, gyorsaságra nevel és fizikailag is megerősít.

De tény, hogy nem való széplelkeknek!

2022. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Moon_Walker ***** válasza:
78%
Bármily meglepő Gyurcsány jobb lenne, mint a Orbán. Sőt már szarabb a helyzet, mint Feri alatt volt.
2022. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem középiskolában és egyetemeken elképzelhető
2022. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!