Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg igaz hogy hamarosan...

Tényleg igaz hogy hamarosan távoktatás lesz mert 3 millió helyett 45 millió lesz a fűtés? Egyik tanárom mondta

Figyelt kérdés

2022. okt. 24. 08:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Várj, előkapom a varázsgömböt...
2022. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem valószínű. Nálunk egyetemen már kijött a rektori rendelet, csak a 8 utáni elméleti kurzusok lesznek online tartva
2022. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Aligha, mivel otthon sem lesz olcsóbb a fűtés.
2022. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%

Ahogy mondod.

Ezt a kérdést még milyen formában fogod fel tenni?

2022. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem várható. Nem zörög a haraszt!
2022. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
3 millió helyett 45? Az egyáltalán reális?
2022. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem lesz távoktatás!!!


Fogjátok már fel, hogy nem lehet, mert akkor a szülő kiesik a munkából, mert nem fogja otthon, egyedül hagyni a kis kölkét.


Ami terv, hogy "fordul az év". >:) Azaz: nyáron lesz suli, a nyári szünet helyett, téli időszakban, hogy ne kelljen fűteni, lesz hosszabb, 1-2 hónapos szünet.

2022. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Milyen kis kölkét?? Én végzős vagyok, velem nem kell otthon maradni, sőt örülök ha egyedül vagyok otthon....
2022. okt. 24. 09:38
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ha lesz is, akkor a középiskola és felsőoktatás tehetné meg ezt, mert a kisiskolásoknak tényleg muszáj lenne bemenniük, a szüleiknek meg dolgozniuk.


A nagyobbak már tudnának egyedül is tanulni, ha akarnának. De persze sokan nem fognak. Viszont az online oktatással megoldható lenne a tanárhiány, mivel akár több csoportot/osztályt is összevonhatnak ugye fizikai/termi korlátok nélkül és a videós tananyagokat meg előre fel lehetne venni és akárhányszor visszanézni.


Ráadásul az online oktatással megszűnik az iskolai terror és a fizikai cssztetés.


Viszont otthon meg megnő a rezsiszámla.., szóval nem egyszerű ez!

2022. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%
Ez még nagyon bizonytalan, ami biztos viszont, az az, hogy nem fűtenek rendesen az iskolákban, óvodákban. Elő kell venni a síoverált, ha nem akarunk megázni 17 fokban. Ezen legfeljebb egy enyhe tél segítene egy kicsit.
2022. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!