Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szemembe jó pofiznak a hátam...

Szemembe jó pofiznak a hátam mögött meg egy csoportba ezt írogatják? Több lent.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, sose kedveltek az osztálytársaim pedig szép vagyok, kedves vagyok, mindenkinek segítek ha tudok. Senkit nem piszkálok. Mindenkivel szívesen beszélgetek. Van egy osztálycsoportunk amibe az osztályfőnök is benne van, abba nincs semmi probléma, normálisakat írogatnak természetesen.

Egyik nap egy normális osztálytársam telefonján rá néztem a csoportra és láttam, hogy abba a csoportba amiből kitettek amiben nincs benne az ofő elvileg azért tettek ki mert nem vagyok számukra az osztály része. Abba a csoportba olyanokat írogatnak, hogy gyenge vagyok, fogyatékos, nem találok majd úgyse gykorlati helyet, (de amugy van, találtam.) Együtt vagyok egy sráccal aki nem a suliba jár és mivel a srác a borítóképem le képernyő fotózták, beküldték a hülye csoportjukba és beröhögő fejecskézték a képét, kinevették azt hogy a sráccal életem szerelmének hívjuk egymást a kép alatt. Kifiguráztak csúnyán. Meg hogy senki nem sajnál, remélik nem találok gyaksza helyet, remélik elmegyek a suliból. Bezzeg a szemembe meg jópofiznak, hogyvagy? Mizu? Minden jó a meló helyen? Mi van a pasimmal? Jól néz ki a pasim mondják, a csoportban meg nagyon csúnyákat írnak rólam is meg róla is. Meg tesin titokban lefényképeztek fél pucéran. Ezt sem lenne szabad szerintem. Rajtam csámcsognak. Ilyent mondanak hogy rá nézek és már esik össze olyan gyenge, ami nem igaz mert amúgy tök sokat edzek és sportos vagyok.

Az osztálytársaim szerint meg főleg a dagadt osztály társaim szerint nincs rajtam izom. Meg hogy baj nekik, hogy cigizek közben ők is csinálják nem értem én ezt mi bajuk velem?! Csak lányok csinálják ezt, de azt a fiút aki nekem tetszik az osztályból aki eddig megvédett most valami hazugságot mondhattak neki rólam mert nagyon kerül az utóbbi időbe, nem beszél velem, nem véd még, furán méreget, kitörölt a facebookon is az ismerősei közül.



2022. okt. 29. 06:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kemény az élet.


Két tanácsom van:

1. szokj le a cigiről.

2. ne foglalkozz annyit az osztálytársaiddal. Nemsokára úgyis kijárod a sulit gondolom.

2022. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2023 ban végzek már.
2022. okt. 29. 06:43
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

A lányok már csak ilyenek. A félmeztelen képért meg simán ki is lehetne pattintani a suliból a kedves diáktársad.


Én képernyőfotókat csinálnék és az ofőnek odaadnám.

2022. okt. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem ez az abszolút le kéne szarnod kategória.
2022. okt. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
#3 Nem a lányok ilyenek, hanem egy gusztustalan, iszonyatosan buta réteg. Az én osztálytársaim is ilyenek, pedig fiúk. Kérdező, ne beszélgess velük, ignoráld őket teljesen, és fókuszálj a tanulásra. Mást nem tudsz tenni, mert ezek a férgek nem változnak. Ilyen a természetük.
2022. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Ne foglalkozz velük, tanulj beszélgetés helyett.


A másik egymás képe alá kommentelést inkább ne csináljátok az tényleg ciki.

2022. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Irigyek, buták, nincs életük, ezért foglalkoznak a tiéddel.

Nyugodtan kérdezd meg legközelebb, hogy: "Miért érdekel titket, hogy vagyok? Hogy kidumálhassatok megint? Hát nem feladatom más emberek szórakoztatása. Szevasztok." Köpni-nyelni nem tudnak majd. Egyrészt, semmi bántót nem fogsz ezzel mondani, nem lesz bunkó, másrészt a határaidat meghúztad. Ehhez persze kell önbialom, ha nincs neked, azt nem tudok adni.

2022. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsodat 7-es! Van önbizalmam szerencsére!(:
2022. okt. 29. 08:16
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem úgy tűnik, bocsi. Akkor nem lenne itt ez kérdés idegenek felé, teljesen ismeretlenül.
2022. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben megmutatnám az ofőnek és megkérném, hogy mondja azt ,hogy "valaki" mutatta meg.( Hogy ne tudják,hogy te voltál és hogy ne szálljanak emiatt mégjobban rád)
2022. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!