Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen emlékeitek maradtak az...

Milyen emlékeitek maradtak az iskolából?

Figyelt kérdés
Nekem horrorisztikus, nyomasztó emlékeim vannak óvodából és iskolából is. Mondhatni a kórház mellett ez a legszörnyűbb hely amire emlékezni tudok. Leginkább a kisiskolás koromból, de a többi sem volt kellemes. Sötét, gonosz helyként maradt meg kb. 22/f
2022. nov. 2. 21:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

8.


Aha. Ez mese, de amikor itt mindenki diplomás, meg havi 800+-t keres, meg 25 évesen vett lakást, az igaz. De ez nem?

2022. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Az sem.
2022. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Vegyes nekem is, de inkább rosszak. A gyerekkor maga sok szempontból szívás. Sokszor hibázunk, felelőtlenek, meggondolatlanok vagyunk, és túlságosan függünk mások véleményétől, elismerésétől. Önbizalomhiány, megfelelési kényszer. Ezek jutnak leginkább eszembe.
2022. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13. Hát igen, ezért sem akarok gyereket.
2022. nov. 2. 21:53
 15/23 anonim ***** válasza:
45%
leginkább rosszak, mind általánosban, mind középsuliban én játszottam az áldozat szerepét, így amíg a többiek jól érezték magam a káromon, addig én néha szinte félve mentem be a suliba, örülök hogy vége
2022. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Jah, én sem a fényes oldalon éltem eddigi életem. De talán még van boldogság a sok nyomor után.
2022. nov. 2. 22:04
 17/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, sokat voltam részeg.
2022. nov. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Noren1989 ***** válasza:
94%

Alsóban sokat rugdostak, kergettek. Felsőben a tanàrok mondtàk azt, h sose leszekaz, ami (foglalkozàsilag).


Szakközép alatt volt pozitív élményem, de az osztàly ott sem kedvelt. Emellett az ofő nem fogta fel, h nem szeretek szerepelni, szóval minden szavalàsra engem küldött...


Technikusi alatt egészen jól elvoltam, ott legalàbb kevesebbet baszogattak.

2022. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
23%

A sok nyonaszto sorbanállás és várakozások amik a legnyomósabban megmaradtak.


Mikor óra elott kint sorakozni kell mert a tanár enged be es olyan mintha több évet is várnál mire végre jön.

Vagy tesin ki kell menni az udvarra sorfalban állni aztán egy rakat mindent pampog elmond a tanáf mire végre kezdodik a tesiora es lehet menni futni vagy valami

Évzárok evnyitok ünnepségek, állj és less megint a végtelenségig

Menzán megint kilométeres sorbanállások araszolás 10 percenként 1 lépést mehetsz.


Aztán suli után mindenki hazarongyol en nem akartam hazamenni néha csak leültem az aulában es néztem a tobbi idegen osztályt akik még maradtak és ott is az az unalom.

Aztán ballagás után volt a legrosszabb, lement a családi ebéd is meg minden es baktattam egyedul a városban es senki sehol egy osztalytars se sehol, minden zárva és mintha egyedul lennék a földön.

Nyári szunetekben még jó, hogy volt velem egy testvérem, meghaltam volna a magánytol.

2022. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
11%

19.vagyok

Általános sulim ugrott be meg a nyári szunetek meg a ballagas után 8.ban


A tobbi suli es mellette az élet valamennyivel már jobb volt. Nem teljesen de valamennyire

2022. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!