Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális h ennyire bízok a...

Normális h ennyire bízok a tanáromban?

Figyelt kérdés

Otthon nagyon sok mindető el vok tiltava. Ez sok traumát okoz. Van egy tanárom akiben megbízok és beszélgetünk erről. Majdnem minden nap beszélünk a suliba. Lelkileg most ő tart egyben. Minden nap megölel (nők vagyunk min2 en mielőtt vki megkérdezi). Nagyon megbízok benne. Többször sírtam már előtte. Tud olyan dolgokról amirő senki más.



Ez normális (mármint h ennyire megbízom benne)?



2022. nov. 6. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Igen, az. Nekem is voltak olyan tanáraim, akiknek olyat is elmondtam, amit még a barátaimnak se.
2022. nov. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy 12 évesen nem lehet Tiktok vagy Instagram fiókod, vagy nem járhatsz ki az éjszakába, azért még nem trauma. Igaz, hogy szarul esik, de nem áll meg ezektől a világ.
2022. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 valaki : ***** válasza:
49%

2-es

Nem írt részleteket, de ettől neki összedől a világ, hidd el. Te valószínűleg felnőtt vagy, a diákokat nem tudja egy felnőtt megítélni. Most én is közel a harminchoz, annyira röhejesnek tartottam, hogy annak idején azon sírtam, hogy a legjobb barátom összeveszett velem, akiről azóta rég tudom, hogy semmirevaló volt. De akkor igenis ez volt életem traumája. Mindenkit csak a szintjén kell nézni.

Kérdező, amúgy normális. Hidd el, magamból kiindulva, a tanárnak is jólesik a bizalmad és szívesen tartja benned a lelket. Nekem is vannak olyan diákjaim, akik tudom, hogy nagyon támaszkodnak rám. Ez nagyon megtisztelő érzés, szívesen veszem és nem tartom abnormálisnak.

2022. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves hármas nem te vagy véletlenüle aza tanár?☺
2022. nov. 7. 21:22
 5/5 valaki : ***** válasza:
32%
Nem valőszínű, szerintem nagyon sok az ilyen hozzáállású tanár :D
2022. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!