Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha az az ember...

Mit tegyek ha az az ember mellé ültettek aki gyűlöl?

Figyelt kérdés
Ő gyűlöl engem. Én azért utálom mert ő utál és bunkó velem. Mit tegyek hogy túléljem?

2022. nov. 11. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
szard le, kezeld a helyzetet felnőttként
2022. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, hány évesek vagytok. Korrektül félre kell tenni - legalább órán, illetve a tanárok előtt - a problémátokat.

Meg kellene tudni beszélni. Mi a gyűlölet oka? Azt kellene megszüntetni, felszámolni.

2022. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell beszélgetni egymással.


Ha még piszkál, reggelizz fokhagymás pirítóst.

2022. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Szólsz a tanárnak, elmondod mi a szitu.

Ha erre nem lép semmit, szólsz anyádnak, bemegy, beszél a tanárral.

Annyira jellemző, hogy mindenki inkább csak benyel mindent, ahelyett, hogy keresné a jogorvoslat lehetőségét.

2022. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Én leülnék vele beszélgetni. Ha nem megy, akkor meg be kell vonni a tanárt, ha vele se, akkor úgyis borulni fog minden: be fogják hívatni a szüleit, és ha azok normálisak, akkor otthon majd szépen kap egy nagyon kiadós "fejmosást", vagyis - vérmérséklettől függően - leordítják jól a fejét/jól elverik és/vagy kap pár pofont.


Aztán alakul. Vagy nem és elviszik máshová, főleg, ha másoktól is elindul a panaszáradat.

2022. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
5. vagyok. Végső esetben az igazgató elé kell vinni. Neki aztán mindenhez is joga van: tantestületi fegyelmi ülést összehívni, önhatalmúlag (nyilván a háttérben - ha nem tanítja - információkért a megfelelő emberekkel egyeztetve) megfenyíteni, eltanácsolni, kirúgni, stb.
2022. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom, már nem általános iskolás vagy.

Miért ültettek titeket egymás mellé? Nálunk középiskolában már mi dönthettük el, ki mellé akarunk ülni. Csak ha valaki valakit zavart, vagy éppenséggel folyton dumáltak egymással órán, akkor ültették máshová a tanárok.

Szóval szerintem nyugodtan mondd meg a tanárnak, aki oda ültetett, hogy te nem szeretnél amellett a gyerek mellett ülni, mert nem jöttök ki egymással. Azt ne mondd, hogy utáljátok egymást, de annyit elmondhatsz, hogy nem jöttök ki egymással, nem tudtok szót érteni egymással.

2022. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Szóval azt se tudjátok, miért utáljátok egymást, csakúgy, mert az úgy trendi. Két hülyegyerek...
2022. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Nem foglalkozol vele.
2022. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem első padban ültök, akkor szólj a tanárnak, hogy nem látod a táblát és szeretnél előre ülni.

Ha nem az ablaknál ültök, szólj a tanárnak, hogy kicsit sötétnek érzed a tanteremnek azt a részét vagy nem érzed olyan levegősnek és szeretnél az ablak mellé ülni.

Ha nem az ajtóhoz közel ülsz, szólj a tanárnak, hogy sajnos egy egészségügyi probléma miatt lehet, hogy gyakrabban ki kell járnod óráról, ezért szeretnéd megkérni, hogy az ajtó mellett ülhess, hogy ne zavard meg az órát azzal, hogy ki-be járkálsz.

2022. nov. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!