Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hol a tanár - diák kontaktus...

Hol a tanár - diák kontaktus határa?

Figyelt kérdés

Gimis srác - tanárnője.


Órán, mikor nézi, hogy mit írnak, és odahajol, megérintheti a srác vállát?


Járhatnak ugyanazon uszodába, ahol ugye a nő fürdőruhát visel?


Elviheti a nő kocsival, ha közös irányba mennek?


Tanulmányi versenyre készülve, felkészülési céllal, közös mozi?


Mobilszám és e-mail cím csere?


Közösségi oldalakon ismerősi bejelölés?


Iskolai túra után, talpmasszázs?


Iskolán kívül tegeződés?



2022. nov. 11. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Közös mozi, talpmasszázs már messze nem fér bele.
2022. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Közös mozi = a verseny témájába vágó film.

Talpmasszázs = udvariasság.

2022. nov. 11. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Órán, mikor nézi, hogy mit írnak, és odahajol, megérintheti a srác vállát?

-Ezzel nincs semmi gond, más diákkal is megeshet.


Járhatnak ugyanazon uszodába, ahol ugye a nő fürdőruhát visel?

-Nem, a tanároknak saját uszodájuk van, ahova diákok nem tehetik be a lábukat, közönséges uszodában viszont előírás szerint teljes búvár menetfelszerelés az elvárt tőlük.



Elviheti a nő kocsival, ha közös irányba mennek?

-Mi számít közös iránynak? Mármint ha egy helyre mennek, miért ne? Gondolom azért nem fog pluszba három települést kerülni, mert az is északnak van, meg ő is arra tart... Egyébként én voltam tanulmányi versenyen is ellenkező nemű tanárommal, és az ő kocsijával mentünk. Végig beszélgettük az utat.


Tanulmányi versenyre készülve, felkészülési céllal, közös mozi?

-Milyen versenyre lehet felkészülni mozizással?


Mobilszám és e-mail cím csere?

-Az osztályfőnök már régen is megadta nekünk a telefonszámát, az e-mail sem titkos, pláne, hogy egy csomó anyagot, leckét egymásnak küldözgetnek az emberek.



Közösségi oldalakon ismerősi bejelölés?

-Fővesztés terhe mellett, ha kiderül. Opcionális verzió a megkövezés.



Iskolai túra után, talpmasszázs?

- Miért? Kinek? Komolyan...


Iskolán kívül tegeződés?

-Ha minden diáknak adott a lehetőség, nincs vele semmi gond.


Egyébként nekünk két iskolatársunk is volt, két csaj, akik egy-egy tanárral kavartak a jobb jegyek reményében, meg hogy hátha a többi tanár is tekintettel lesz a kapcsolatukra, mert egyébként nem az eszükről voltak ismertek.


Te a gyerek vagy vagy a szülő a történetben? Remélem, hogy nem a tanár, mert neki tudnia kellene, hogy melyikkel mi a probléma.

2022. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Talpmasszázs = udvariasság


???

Ne haragudj, de ezt kifejtenéd?

2022. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

"Talpmasszázs = udvariasság."

Hogyne, és csak azért veri ki neki, mert a post nut clarity segít a koncentrációban, kék golyókkal nem lehet tanulni.

2022. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"Járhatnak ugyanazon uszodába, ahol ugye a nő fürdőruhát visel?"


A fürdőruha szerintem is gond, inkább ne vegyen föl semmít.

2022. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Órán, mikor nézi, hogy mit írnak, és odahajol, megérintheti a srác vállát?" Rengeteg fogdosós tanárnőm volt, nekem sosem jutott eszembe, hogy többet akarnának ezzel egy sima tanár-diák kapcsolatnál.


"Járhatnak ugyanazon uszodába, ahol ugye a nő fürdőruhát visel?" - Ez attól függ, hogy külön vagy együtt. Ha a tanárom jár egy uszodába akkor attól még nem tilos nekem odajárnom, járhatok én is, nyilván nem azért megyek oda, hogy őt nézegessem, hanem hogy ússzak. Azzal már tényleg probléma van, ha én csak azért szeretnék odajárni, mert tudom, hogy ott lesz a tanárom. Egészségtelen rajongás és nagyon kellemetlen, hiszen a közelében lennék a másiknak, míg ő csak simán tenné a dolgát, amiért odament.

Az együtt uszodába járás nekem kicsit sok lenne, hacsak nem egy testnevelés tanárról van szó, aki felkészülni segít valami versenyre.


"Elviheti a nő kocsival, ha közös irányba mennek?" Persze, de azért ha ez nem 1-2 alkalom, illik felajánlani azt, hogy beszállsz a benzinpénzbe.


"Tanulmányi versenyre készülve, felkészülési céllal, közös mozi?" Nálunk is volt, törin is, idegennyelvi órán is.


"Mobilszám és e-mail cím csere?" Felnőttoktatásban ez már magától értetődő volt, de most covid után meg pláne már egy alap dolog, hogy a tanár megadja az elérhetőségeit.


"Közösségi oldalakon ismerősi bejelölés?" Én ezt nem hamarkodom el. Általában megnézem, hogy kik a közös ismerősök, ha látok csoporttársakat, akkor bejelölöm a tanárt, ha nem látok akkor inkább várok. A tanár amúgy is be tudja állítani, hogy ki mit lásson, szóval ha nem akarja, hogy a diákja lássa a családi képeit, akkor olyan listára teszi be, ahol a diákja ezeket a dolgokat nem éri el.


"Iskolán kívül tegeződés?" Hát, szerintem ez még belefér, ha a tanár ajánlja fel. Én egyszer kérdeztem csak meg, hogy tegeződhetünk-e, ugyanis a tanár nem tanított engem, és együtt jártunk énekkarra, ezért mindig zavarban voltam, hogy most tegezzem vagy magázzam.

Amúgy saját magamtól sosem kezdeményezem a tegeződést, pedig állítólag az illem úgy kívánja, hogy a fiatalabb ajánlja fel az idősebbnek.


"Iskolai túra után, talpmasszázs?" Na ez sok. Ha ezt a tanár kéri a diáktól akkor ott valami nagy gond van, ha te szeretnéd felajánlani, akkor meg javaslom, hogy ne tedd!

2022. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bocsánat, de ezt az uszodásat kicsit megmosolyogtam. Elképzelem, hogy nyáron elmegyek a Balatonra, befizetem a belépődíjat, lerámolok, majd meglátom, hogy a tanárnőm épp a túloldalon napozik és erre összeszedem a cuccomat és kirohanok a strandról. :D
2022. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Tanár NŐ - 16+ diák FIÚ esetén, nekem beleférne a szex is.

Miért is ne?

2022. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Órán, mikor nézi, hogy mit írnak, és odahajol, megérintheti a srác vállát?


- vannak ilyen tanárok, ebben nincs semmi különös


Járhatnak ugyanazon uszodába, ahol ugye a nő fürdőruhát visel? - ebben sem találok semmi különöset. Tanár is ember, ő is jár uszodába. De ha együtt mennek az már fura


Elviheti a nő kocsival, ha közös irányba mennek? - velem is történt ilyen általános suliba. Volt verseny / fellépés stb... és volt hogy hazavittek kocsival


Tanulmányi versenyre készülve, felkészülési céllal, közös mozi? - ez még szerintem belefér


Mobilszám és e-mail cím csere?


- tanár nekünk is megadja év elején az e-mail címet és a telefon számát. Ha van valami, akkor tudjuk elérni


Közösségi oldalakon ismerősi bejelölés? - ebben sem találok semmi különöset. Engem a tanárok szoktak bejelölni közösségin :D


Iskolai túra után, talpmasszázs? - ez már nem fér bele szerintem

2022. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!