Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaza van a tanárunknak, hogy...

Igaza van a tanárunknak, hogy Magyarország menthetetlen hely?

Figyelt kérdés
Szerinte 20 év múlva 1 millió c állampolgár lesz Magyarországon, akiket majd nekünk kell eltartani.

2022. nov. 11. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Már most annyi van. 20 év múlva már inkább 2-3 millióan lesznek.

A jó szakembereket a nyugat elszívja, így nagyjából lesz 1-2 millió biorobot aki a hátán viszi majd az országot.

2022. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Az 1 millió mélyszegény roma édes kevés a gátlástalan oligarchákhoz képest akik gyerekei csak még inkább elrabszolgásítják a magyar embereket!

Szóval a tanárodnak csak részben van igaza, de a nagyobb problémát észre se veszi!

2022. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előre megjósolni lehetetlen, de van benne valami amit mond. Már a most sem jó magyarországon élni egy átlag keresetből, de sajnos ennél még rosszabb várható pár éven belül. 20 évre előre nem igazán lehet tudni, bár tény hogy a magyar lakosság csökken, a c lakosság meg növekszik. Ki tudja nem történik-e valami csoda addig?
2022. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

2. vagyok

A néhány gátlástalan gazdag magyar akik már most úgy játszadoznak az emberek életével mintha sakkfigurák lennének!

2022. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként Magyarország azért menthetetlen, mert a kormányunk elad minket más ország cégeinek olcsó pénzért és érdekükben áll fenntartani ezt az állapotot!
2022. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
A magyar azért menthetetlen mert egy szolgalelkű megvezethető birka nép. Mit gondoltok, Orbán bandája hány európai országban tudta volna megcsinálni ennek akár az 1%-át, ami nálunk 12 éve megy, és amihez ma is megvan több millió ember aki tapsol?
2022. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én látok igazságot abban amit a tanárod mond, vagyis értem miért mondja. Én korábban nem akartam külföldre költözni, de már elhatároztam, hogy megyek és már nem akarok Magyarországon élni. Nyilván könnyebb lenne, ezzel az egész költözéssel jól bekavarok magamnak, de akkor is szeretném.
2022. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Egyre több cigánynak van normális kenyérkeresete.
2022. nov. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen menthetetlen, pl. az új generáció már nagyon nem dől be a k0rmány pr0pagandájának és sokkal informáltabb is, és nem mellesleg meri hallatni a hangját. Ők képesek lennének elérni, hogy végre a jó felé billenjen ez az "országnak" nevezett akármi.
2022. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ők képesek lennének elérni, hogy végre a jó felé billenjen ez az "országnak" nevezett akármi."


Ők már csak egy eladósodott kifosztott és szétosztott országot örökölnének és nem vehetnék vissza a kézbekerült óriási birtokokat, addigra a oligarchák pereputtya már az átlag magyarok felett uralkodna mint cégtulajdonosok és egyéb magas beosztású befolyásos ember!


Hány olyan mocskosul gazdagot ismersz akinek a gyereke nem megy egyetemre és egy szar munkát végez? Ne vicceljünk már!

2022. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!