Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lenne a jó megoldás?...

Mi lenne a jó megoldás? Fogalmam sincs, hogy hogyan tudnám ezt megoldani

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a jelenlegi padtársam nagyon-nagyon idegesítő. Nem hagy békén órán, mondja a hülyeségeket, felmérő íráskor folyamatosan kérdezősködik, meg másol, aztán meg engem szidnak le a tanárok, hogy mind a ketten egyest kapunk, ha még egyszer meghallja, hogy beszélgetünk. Ezzel csak az a baj, hogy én nem is mondok semmit, mégis engem szólítanak meg. Pl kérdezi, hogy ide meg oda mi a helyes válasz, én max annyit mondok, hogy hagyjon békén, mert le fognak cseszni vagy nem is mondok semmit, de mégis engem szidnak meg. Az angol tanárnő is 80%-ba miatta szólít, meg szid meg, azért ordibált a múltkor is velem, hogy miért engedem, hogy nézze az én felmérőmet, akkor sem őt szidta meg, hanem engem. És az a baj, hogy nem tudok értelmes ember módjára elbeszélgetni a padtársammal, hogy ne szólítgasson, hagyjon békén legalább felmérőíráskor, hasztalan, úgyis csinálja. Csak az tűnik lehetséges megoldásnak, ha szólok az osztályfőnökömnek, hogy ültesse el mellőlem, viszont akkor meg félek, hogy az osztályom utál meg, amiért árulkodok. De ez tűnik az egyetlen lehetséges megoldásnak, hiába próbálom megoldani ezt az egészet, egyedül már nem megy. Tényleg nagyon idegesítő, amit csinál, az meg már csak hab a tortán, hogy mindezért még engek cseszegetnek a tanárok. Szerintetek is ez lenne a helyes/egyetlen lehetséges megoldás?

Kérlek mellőzzük az "irigylem a problémáidat" meg hasonló válaszokat



#Idegesítő osztálytárs
2022. nov. 13. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Akkor ne árulkodj, és tűrj...


Most komolyan olyan osztály ítéletére vagy kíváncsi, amely nem képes ilyen helyzetben kiállni melletted?

2022. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele nem tudtad megbeszélni, pedig már próbáltad többször is, akkor én szólnék az osztályfőnöknek. Ha utána meg a többiek piszkálódnak, akkor megmondanám, hogy már elegem volt abból, hogy mindig rámszólnak miatta és nem akarok azért rossz jegyet kapni, mert ő rólam les meg dolgozat közben is beszél hozzám. Szerintem ez teljesen érthető indok. Ha ezek után se állnak le, akkor meg nem foglalkoznék vele, sokáig úgyse lesz téma, annyira nem nagy dolog.
2022. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!